4.8
(278)

Професіонали цінують поліпропіленові труби за поєднання таких властивостей, як стійкість до корозійного розтріскування, стирання, мала вага та підвищену в’язкість при механічних навантаженнях. Крім цього, в перевагах інертність до хімічно агресивних складів, а також широкий діапазон температур – допускається експлуатація при t від -20 °C до +110 °C.

За твердженням виробників TRUBER, ППР-канали – це саме той вид полімерних комунікацій, який при замерзанні води не лопається і не тріскається.  За рахунок пластичності виробу збільшуються в об’ємі при утворенні льоду, а після розморожування повертаються до розмірів.

Поліпропіленові труби класифіковані таким чином:

– для влаштування систем підігріву підлоги, холодного водопостачання, кондиціювання, каналізації. Вироби цієї серії мають найнижчу ціну за рахунок малої товщини стінок та помірної міцності. Перетин – до 110 мм, гранично допустимий тиск – до 1 МПа.

– для формування опалювального комплексу у житлових приміщеннях. Щоб забезпечити виробам із поліпропілену стійкість до перепадів температур, збільшення навантаження до 1,6 МПа, виробники армують їх алюмінієвим або скловолоконним шаром.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Как подключить AirPods к Android: Подробное руководство

– посилені. При діаметрі від 16 до 90 мм витримують тиск до 2 МПа, тому їх купують для монтажу систем обігріву, каналізації, вентиляції у цивільних, комерційних, технічних та промислових об’єктах. Труби з поліпропілену монтуються в єдину систему декількома способами: холодним зварюванням, дифузійним паянням, а також з використанням електричних фітингів.

Область застосування

Область застосування поліпропіленових труб – інженерні, насамперед – опалювальні, водопровідні та технологічні установки. Поліпропіленові труби характеризуються міцністю, несхильністю до корозії, стійкістю до впливу агресивних середовищ. Практиків приваблює їх простий монтаж методом муфтового зварювання, легке транспортування.

 За умови дотримання умов експлуатації термін служби цих труб – не менше 50 років.

TRUBER https://truber.com.ua/polipropilenovye-truby/пропонує одношарові та багатошарові труби та фітинги з поліпропілену підвищеної міцності PPR-100, які випускаються на новітньому устаткуванні. Різний діапазон діаметрів. Багатошарові поліпропіленові труби армовані скловолокном,  інші суцільним алюмінієвим прошарком, що повністю виключає дифузію кисню.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Виды продвижения в поисковых системах

Середня оцінка 4.8 / 5. Всього голосів: 278

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: