4.9
(587)

3D анімаційне відео: в останні роки ми стали свідками великої хвилі змін у світі технологій. І, як інакше, компанії не були їм чужі. Дедалі більше брендів усвідомлюють важливість інновацій та демонстрації свого продукту оригінальнішим способом, що привертає увагу користувачів. Пішли у минуле ті обурливі відеоролики, в яких компанії показували свої офіси з інтерв’ю зі своїми співробітниками та їхніми начальниками. Ось чому 3D анімаційні відеоролики стали відмінною альтернативою для створення більш динамічного та веселого іміджу бренду.
Анімаційний ролик замовити можна у нас в alpina-production.com.

Але як створюються 3D-анімаційні відеоролики?

Ідея полягає в тому, щоб створювати оригінальні корпоративні відеоролики, що включають цифрові мультимедійні графічні елементи, які втілюються за допомогою анімаційних технік. Ці елементи можна обертати та переміщувати, щоб створити рух та створити відеопослідовність.

3D анімаційне відео: у чому переваги цих відео для просування компанії?

1. Оригінальні, чіткі та прямі пояснення

Якщо картинка коштує тисячі слів, анімаційні 3D-відео коштують тисячі картинок. І полягає вона в тому, що цей тип контенту здатний передавати повідомлення з використанням фірмового стилю компанії набагато простішим і наочним для одержувача способом. Таким чином, шанси, що користувачі збережуть повідомлення, будуть набагато вищими.3D анімація 2

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Переклад вебсайтів: доступність для іноземних користувачів

2. Відрізняйтеся від своїх конкурентів

Відеоролики з 3D-анімацією – найкращий спосіб виділитися на тлі конкурентів. І це те, що завдяки їм можна створити зовсім інший світ, ніж простий факт показу офісів або уявлення працівників компанії. За допомогою якого легше привернути увагу глядачів.

3. Більш видовищний

3D анімаційні ролики здатні на неможливе, тому вони завжди видовищніші за саму реальність. Відео, яке показує речі поза реальністю, завжди привертає увагу глядача більше, ніж те, що показує те, що може статися насправді. Отже, як, на вашу думку, користувач краще вловить повідомлення?

4. Анімаційні 3D-ролики дешевші

Для запису 3D анімаційного ролика не обов’язково залишати студію. Можна змоделювати або створити все, що спадає на думку, за допомогою таких методів, як кольоровість та відтворення графічної анімації, яку ми хочемо на задньому плані.

Вища норма прибутку

Оскільки це наочніший контент, 3D-анімаційні відеоролики полегшують клієнту захоплення повідомлення, а швидкість повернення переваг для компанії вища, ніж у разі інших маркетингових стратегій. З якими інвестиції мінімальні для переваг, які зазвичай повідомляють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Медицинская мебель: Путь к улучшению здравоохранения

Єдиним недоліком є те, що іноді неможливо дізнатися, чи буде наше відео успішним і стане вірусним явищем у соціальних мережах, чи воно залишиться непоміченим. Тому кращий варіант — завжди довіритися експертам, які можуть порадити вашій компанії найкращий спосіб донести повідомлення, яке ви хочете донести до глядачів.

У Альпіна Продакшн ми спеціалізуємося на створенні дешевих 3D-анімаційних відеороликів, щоб навіть малі та середні підприємства могли проводити свої відеомаркетингові кампанії без великих витрат для бюджету компанії. Зв’яжіться з нами та розкажіть, яку ідею ви проектуєте для свого відео. Ми допоможемо зробити це реальністю!

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 587

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: