4.9
(5489)

Компанія збирає всі відомості, які Користувач використовує під час реєстрації на сайті, створення та публікації матеріалів (оголошень), відправлення повідомлень та контактів з іншими Користувачами. Це стосується безпосереднього змісту наданих матеріалів, а також часу та місця, де було створено файл, час та місце його завантаження у мережу. Компанія збирає дані про те, як Користувачі використовують ресурси сайту дошки оголошень”УхТи”, наприклад, тип матеріалу, що переглядаються, час, витрачений на перегляд сторінки, частота контактів з користувачами, тривалість дій на сайті.

Як компанія використовує інформацію?

Мета збору та аналізу інформації – адаптація сервісу під потреби та запити Користувача. Вся отримана інформація використовується для підтримки та розвитку сервісів.

Отримана інформація використовується для перевірки справжності надання інформації та даних анкет та посилення системи безпеки в рамках ресурсу дошки оголошень “УхТи”.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Надана інформація використовується для адаптації та вдосконалення функцій сайту дошки оголошень”УхТи”. Ми можемо використовувати сервіси, які будуть аналізувати інформацію про ваші дії на сайті та рекомендувати вам до перегляду певних матеріалів, які повинні вас зацікавити, виходячи із ваших звичайних дій на сайті.

Компанія не передає особисту інформацію Користувача третім особам. Рекламодавцям та аналітикам може передаватися інформація про час перегляду рекламних матеріалів або контактів із рекламними матеріалами, але без інформації, яка дозволить ідентифікувати вас особисто.

Як у Вас виникли запитання, пишіть на Email: [email protected]

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 5489

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: