4.6
(26760)

Робота в Україні

 На сайті УхТи Ви зможете знайти накращі та найновіші пропозиціі вакансій на роботу та резюме спеціалістів.

 Пошук роботи працює безкоштовно. Немає обмежень у кількості розміщених пропозицій.Наша техпідтримка завжди на зв’язку і задоволенням допоможуть з будь якими запитаннями.

Створюйте резюме та відгукуйтесь на вакансії. .

Пошук оголошень

Поради щодо пошуку роботи в Інтернеті

1. Чітко сформулюйте свою професійну мету та покажіть її

Першим ключовим аспектом у пошуку роботи є чітке визначення типу роботи, яка вас цікавить . Як правило, люди шукають роботу відповідно до навчання та інтересів. Коли ви чітко усвідомлюєте свою професійну мету , ви можете шукати пропозиції, пов’язані з вашою ціллю, на спеціалізованих порталах, повідомляти про свою мету потенційним рекрутерам та/або компаніям і відображати її в соціальних мережах.

2. Подбайте про свій особистий бренд

Пам’ятайте, що все, що публікується в Інтернеті, доступне кожному. Знайдіть своє ім’я та подивіться, що з’явиться; це те, що будуть робити ваші майбутні рекрутери.

Якщо у вас немає присутності в Інтернеті або ваша присутність пов’язана з темами, які ви б не хотіли включати у свій професійний профіль, створіть блог, створіть особисту сторінку або збільште свою активність у професійних соціальних мережах, щоб зміцнити свій особистий бренд .

Ви можете використовувати About.me або Carrd, щоб створити свою вступну сторінку та привернути увагу. Якщо ви вирішите скористатися одним із цих ресурсів, важливо, щоб ваша інформація була актуальною або була мінімальна активність.

Коротше кажучи, робіть дії, які допомагають позиціонувати себеяк експерт у цій галузі та дозволить вам виділитися у вашому секторі.

Поради при пошуку роботи

3. Планування

Розробка плану дій є ключовою для ефективного пошуку роботи.

Почніть із визначення цілей і дій для їх досягнення. Наприклад, мета може полягати в тому, щоб підписатися на певну кількість пропозицій, а діями для досягнення цього можуть бути звернення до різних порталів і створення резюме відповідно до кожної пропозиції.

Подібним чином наявність фіксованого графіка, присвяченого виключно пошуку роботи в Інтернеті та спостереження за процесом пошуку, допоможе вам створити розпорядок дня та організувати себе.

4. Урізноманітніть свій пошук

Використовуйте різні канали пошуку роботи , щоб отримати більше можливостей для роботи. Ви можете перевірити пропозиції, опубліковані в соціальних мережах (таких як LinkedIn, Instagram або Twitter), загальних і спеціальних порталах вакансій або загальнодоступних системах пошуку роботи, серед іншого.

Не зосереджуйтеся на пошуку роботи в одному каналі, оскільки не всі пропозиції роботи рухаються через ті самі канали. Урізноманітнивши пошук, ви зможете знайти більшу кількість пропозицій.

5. Будь послідовним

Важливо розуміти пошук роботи як роботу сам по собі. Іншими словами, пошук роботи – це робота. Це означає, що це вимагає наполегливості, терпіння та настрою.

Інтернет – це мережа, в якій інформація переміщується дуже швидко. Якщо ви справді хочете знайти роботу в Інтернеті, ви не можете підключитися раз на тиждень і подивитися, що відбувається, ви повинні бути постійно на зв’язку та бути в курсі всіх новин , щоб, коли буде опубліковано пропозицію про роботу, яка вас зацікавила, бути одним першим, хто подав вашу заявку.

Простий спосіб бути в курсі підписавшись на сповіщення, які пропонують різні портали вакансій. Таким чином, ви автоматично зможете отримувати нові пропозиції про роботу, які публікуються.

Професійна мета

6. Персоналізуйте своє резюме та супровідний лист

Резюме (CV) має бути актуальним, чітким і містити відповідну інформацію . Крім того, воно має бути привабливим для вашого рекрутера, тому ми рекомендуємо мати кілька доступних моделей резюме, які можна адаптувати до вимог конкретної пропозиції, до якої ви подаєте заявку. Що стосується супровідного листа , ви також повинні оновлювати його для кожної заявки, висвітлюючи ті аспекти, які позиціонують вас як ідеального кандидата. Покажіть, що ви знаєте компанію, і поясніть причини, чому ви хочете в ній працювати.

Якщо ви створите дуже простий або поверхневий супровідний лист, рекрутери можуть не потрудитися прочитати ваше резюме.

7. Створіть свою мережу контактів ( нетворкінг )

Шукайте інформацію про провідних людей у ​​вашій професійній галузі, які можуть дати вам роботу, і зв’яжіться з ними через соціальні мережі чи через пряму розсилку, або просто слідкуйте за ними, щоб бути в курсі новин у секторі.

Також слідкуйте за всіма тими людьми, які займають відповідальні посади в компаніях у вашому секторі (керівники відділу кадрів, керівники конкретних відділів, де ви хотіли б працювати, тощо), яким одного разу ви можете надіслати своє резюме.

Нетворкінг – один із

найефективніших способів працевлаштування. З цієї причини також може бути корисним зв’язатися з членами родини, друзями, колишніми колегами, колишніми професіями, знайомими з різних сфер тощо. і повідомте їм, що ви шукаєте роботу.

8. Подавайте заявки самостійно в компанії, де б ви хотіли працювати

Визначте, в яких компаніях ви хотіли б працювати, і перейдіть до них, навіть якщо немає прямого оголошення про роботу. Йдеться про проактивну позицію та подачу заявки 

Популярні запити по містах в пошуку роботи

робота Київ
робота Львів
робота Дніпро
робота Харків
робота Тернопіль
робота Івано-Франківськ

робота Запоріжжя
робота Вінниця
робота Хмельницький
робота Одеса
робота Полтава
робота Рівне

робота Луцьк
робота Черкаси
робота Житомир
робота Кропивницький
робота Чернівці
робота Миколаїв

робота Чернігів
робота Суми
робота Ужгорож
робота Херсон
робота Донецьк
робота Луганськ

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.6 / 5. Всього голосів: 26760

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: