5
(598)

Мототрактори, або по-іншому мінітрактори, – це механічні транспортні засоби з великою тяговою силою, призначені для польових і сільськогосподарських робіт. Вони є незамінним інструментом для кожного господаря. Їх основне призначення – переміщення несамохідних машин, таких як сівалки, плуги, гноєрозкидачі чи обприскувачі. Мототрактор купить в Украине  можна у магазині АЛЬЯНСАГРОТЕХНИКА будь якої модифікації. Техніка в широкому асортименті.

У пропозиції нашого магазину ви знайдете трактори провідних японських, індійських та американо-канадських брендів та інших брендів, що спеціалізуються на виробництві сільськогосподарської та промислової техніки. Startrac , Kubota , Mitsubishi , Solis або Massey Fergusonце лише деякі з чудових брендів, доступних на alliancetechnika.ua, які виробляють довговічне та надійне обладнання.Мототрактори та трактори 2

На нашому сайті https://alliancetechnika.ua/ ви знайдете різні цікаві моделі – ретельно перевірені фахівцями, які працюють з нами. Ми надаємо гарантію на кожен із придбаних пристроїв. Як одні з небагатьох, ми пропонуємо багато оригінальних запчастин, завдяки чому допомагаємо в обслуговуванні машин. Трактор можна купити в розстрочку або в лізинг. Завдяки власному транспортному парку ми доставляємо трактори по всій Європі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Стоит ли внимания iPhone 13 Mini?

Нові трактори – перевірені марки та комфорт використання

Ми зосередилися на брендах, перевірених мільйонами фермерів, плодівників і садівників. Ми пропонуємо моделі різних розмірів – від невеликих тракторів для роботи в саду , до тих, які можуть обробляти величезні площі, працювати з важкою технікою та професійним землеробством. Також ми пропонуємо транспортні засоби з відразу встановленими функціональними елементами, щоб їх з самого початку можна було використовувати за конкретним призначенням – як косарки, екскаватори, бульдозери, навантажувачі.

Трактори випускаються з кабіною або без. Ми зосереджені на високоякісних продуктах з високою тяговою силою, низьким викидом токсичних парів та естетичним дизайном, що забезпечує високий комфорт роботи. Багато моделей походять з інших країн, де надзвичайно сильні традиції роботи на невеликих подвір’ях. Наша висока і тривала позиція на ринку дозволила нам налагодити хороші контакти з виробниками японських тракторів, завдяки чому ми пропонуємо швидкий і зручний доступ до запчастин їх брендів. На всі продані автомобілі поширюється гарантія, а також ми пропонуємо добре обладнаний сервісний центр із запчастинами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Вхід в бізнес Мийки самообслуговування під ключ

Мототрактори та трактори 3

Інша техніка в магазині

Ви можете придбати квадроцикли, мотоцикли, мотоблоки, навісне обладнання різних виробників і брендів, які ми пропонуємо. Кожен з наявних у продажут єлементів техніки проходить професійний технічний огляд і ретельне обслуговування. Продаючи будь яку технікутехніку, ми перевіряємо паливні фільтри, масляні фільтри та робочі рідини, а також перевіряємо гідравліку. Покупці інформуються про всі виявлені моменти та особливості обладнання. Як і на всі трактори , які ми продаємо , так і на іншу техніку поширюється гарантія.

Мототрактори та трактори 4

Інші машини та обладнання

У цій категорії ви знайдете іншу техніку з моторним приводом, яка необхідна для роботи в саду, полі або на складі. Тут ви знайдете, наприклад, електронавантажувач вантажопідйомністю 1000 кг, двоколісні тягачі, гусеничні самоскиди та мотокультиватори . Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до співробітників нашого магазину!

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Всього голосів: 598

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Перфоратори Бош

Поділитись: