4.7
(5432)

Багато компаній, які пропонують послуги миття транспортних засобів, встановлюють безпосередньо на об’єкті очисні споруди для води. Таким чином вдається помітно знизити шкідливий вплив деяких речовин на навколишнє середовище. Річ у тім, що під час миття автомобілів використовуються спеціальні хімічні сполуки: Навіщо очищати воду для автомийок 1засоби для полірування та очищення від стійкого бруду і навіть нафтопродукти.

Системи для очищення стічних вод актуальні як для невеликих компаній, так і для сервісів, які займаються очищенням, наприклад вантажних автомобілів або навіть поїздів. Як відбувається очищення стічних вод від нафтопродуктів і у чому полягає перевага встановлення подібних станцій? Давайте детальніше розберемо.

Переваги використання очищувальних станцій для автомийки

Очищення стоків від миття рухомого складу залізничного транспорту та метрополітену відбувається за допомогою спеціальних станцій, які підбираються окремо для кожної мийки. Серед основних переваг використання подібних систем:

  1. Широкий асортимент обладнання з можливістю підібрати систему під конкретну потребу. Очевидно, що для автомобільних мийок і для сервісів, що займаються миттям локомотивних депо потрібні різні характеристики обладнання.
  2. Якісне рівномірне очищення навіть під час коливання концентрації забруднюючих речовин.
  3. Компактні габарити. Очищення для мийок можна встановити навіть на невеликій площі.
  4. Простота у використанні та обслуговуванні системи. Деякі більш сучасні моделі дають змогу навіть дистанційно контролювати і керувати обладнанням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Ковры Шагги длинный ворс и безворсовые ковры

Навіщо очищати воду для автомийок 2Як відбувається очищення стічних вод на автомийці

Системи працюють у кілька послідовних етапів і гарантують якісне очищення. Весь процес відбувається у чотири ступені:

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2
  • відстоювання води;
  • очищення її на фізико-хімічному рівні;
  • подальша фільтрація;
  • максимальне зневоднення залишкового осаду.

Таким чином стічні води очищуються до того стану, що їх можна скидати до каналізації або в ґрунтовий потік.

Детальніше дізнатись про весь процес та ознайомитися з моделями станцій, щоб підібрати оптимальну саме для вас, можна на https://ete.net.ua/%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9%D0%BE%D0%BA/.

Якщо вперше обираєте систему, проконсультуйтеся із фахівцями. Це допоможе знайти обладнання, яке нівелює шкідливий вплив токсичних речовин на людей та тварин і зробить процес очищення транспортних засобів більш безпечним для навколишнього середовища.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.7 / 5. Всього голосів: 5432

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: