4.9
(1288)

Німецька компанія Metabowerke GmbH — всесвітньо відомий виробник електро- та пневмоінструменту — впевнено лідирує на європейському та світовому ринках, потіснивши конкурентів у сегментах метало- та деревообробки, будівництва та ремонту.

У компанії різноманітний вибір інструменту, як наприклад болгарка Metabo

Якісний, надійний, ефективний

Metabo професійний інструмент 2Metabowerke GmbH випускає практично весь спектр інструменту, що існує на ринку, який можна застосовувати як у дерево, так і в металообробці. Продукція компанії – від пристосувань для ручної обробки до верстатів та якісного сервісу – зберігає свою надійність та ефективність протягом довгих років. Тому вона така популярна в різних країнах світу. У складних умовах професіонали спокійно покладаються на електродрилі, шуруповерти, електролобзики, шліфувальні машини, електричні пили, електрорубанки, перфоратори та інший інструмент Metabo. Офіційний слоган торгової марки “Коли потрібна надійність” – не гарні слова, а реальне відображення переваг продукції.

Найвагоміші переваги — надійність та ціна

Весь інструмент та верстати Metabo відповідають найсуворішим європейським стандартам якості. Ексцентрикові шліфувальні машини, болгарки, перфоратори, ручні дискові пили, лобзики та дриля відрізняються високою надійністю, продуктивністю та цілком адекватною ціною. Завдяки резерву потужності двигуна, ефективним інженерним рішенням та якості деталей вони легко витримують інтенсивне навантаження протягом тривалого часу. Цією брендовою лінійкою інструменту найчастіше цікавляться деревообробники, так само, як і різноманітними пристроями та інструментом для багатьох виробничих операцій. Лише електролобзиків у Metabo — 10 моделей, дві з яких — акумуляторні. Вони придатні не тільки для обробки деревини та пластмас, а й металу, цегли, кераміки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Elf Bar 3600 — переваги та недоліки одноразової електронної сигарети

Продукція Metabo користується попитом і виробниками меблів.Metabo професійний інструмент 3

Це досить широкий спектр інструментів, у тому числі, мобільні набори Metabo Combo Set з різним наповненням. Наприклад, комплект Metabo Combo Set 2.7.2 12 V є універсальним рішенням для більшості майстрів, так як дозволяє виконувати роботи за різними матеріалами (деревина, пластмаса, метал, цегла і т. д.).

До нього входять:

ударний гайковерт невеликого розміру – Metabo PowerMaxx SSD 12, який має крутний момент 115 Нм, регулювання обертів та сили удару;легкий і компактний ударний акумуляторний шуруповерт з моментом, що крутить, в 40 Нм — Metabo PowerMaxx SB 12, двошвидкісний редуктор якого дозволяє виконувати роботи з загвинчування шурупів і свердління деревини, металу, цегли і т. д.;два акумуляторні блоки серії Li-Power на 12 В і ємністю 2.0 Ач;зручний пластиковий кейс

До інструменту та зарядного пристрою вже підібрано необхідний набір пристроїв.

При складанні меблів використовують або шуруповерти Metabo, що працюють від мережі, або вже згаданий дриль-шуруповерт Metabo Power Maхх. Це найпопулярніша позиція продажу на українському ринку. Важко знайти збирача меблів, який відмовиться від такого інструменту, особливо від Metabo PowerMaxx BS 12 Set розширеної комплектації, в яку входить велика кількість високоякісного оснащення. Всі пристрої розташовані в кейсі з шуруповертом і будуть завжди під рукою. Слайдерні акумулятори мають індикацію заряду та надійно фіксуються на інструменті. Система Metabo ULTRA-M забезпечує не тільки швидкий, але і щадний режим заряду акумулятора, що продовжує термін його експлуатації та дозволяє надавати трирічну гарантію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Алюминиевые зерновозы: эффективность и преимущества

Для деревообробних підприємств та майстерень Metabo пропонує рейсмусові та фугувальні верстати, що працюють як від акумуляторів, так і від мережі. Це професійне обладнання високої продуктивності. Наприклад, Metabo HC 260 C‑2.8 DNB обладнаний спеціальним ножем рубанка з подвійним клинком для максимально ефективного виконання робіт підвищеної складності, має стабільний механізм подачі, який полегшує роботу оператора, чавунний рейсмусовий стіл і алюмінієвий корпус інструменту, що забезпечують його довговічність і зносостійкість.

Більш детальну інформацію ви зможити отрима по посиланню metabo-center.kiev.ua

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 1288

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: