4.9
(9045)

Mac Studio  перетворюють будь-який робочий простір студії на творчий центр. Має проривну продуктивність і широкі можливості підключення для підтримки різноманітних творчих робочих процесів.

Mac Studio надає ще більше можливостей користувачам, які прагнуть розширити межі своєї творчості — завдяки революційній продуктивності, широкому діапазону підключення периферійних пристроїв і модульній системі для створення ідеального налаштування.Mac Studio 1

Apple – це один з найпопулярніших і відомих брендів у світі, і багато людей віддають перевагу саме цій компанії при покупці техніки. Якщо ви шукаєте надійні та якісні пристрої, то в інтернет-магазині «Технократ» ви можете придбати mac studio  продукцію Apple за привабливими цінами.

В мак студіо ціни є приємливі для покупців, тому кожен знайде ту саму річ яка йому стане  до душі.

Революційний дизайн робочого столу завдяки Apple Silicon

Завдяки потужності та ефективності Apple silicon Mac Studio повністю переосмислює вигляд високопродуктивного робочого столу. Кожен елемент усередині Mac Studio був розроблений для оптимізації продуктивності M1 Max і M1 Ultra, створюючи безпрецедентну кількість потужності та можливостей у форм-факторі, який може жити прямо на столі. Виготовлений із єдиного алюмінієвого профілю з площею лише 7,7 дюйма та висотою лише 3,7 дюйма, Mac Studio займає дуже мало місця та ідеально підходить під більшість дисплеїв. Mac Studio також має інноваційнийMac Studio 2 тепловий дизайн, який забезпечує надзвичайну продуктивність. Унікальна система двосторонніх повітродувок, точно розташовані канали повітряного потоку та понад 4000 отворів на задній і нижній частині корпусу направляють повітря через внутрішні компоненти та допомагають охолоджувати високопродуктивні мікросхеми. А завдяки ефективності кремнію Apple Mac Studio залишається неймовірно тихим навіть за найважчих навантажень. Mac Studio має інноваційний тепловий дизайн і забезпечує надзвичайну продуктивність у компактному дизайні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  3D City Chat: Виртуальный чат нового поколения на платформе Meybe Top

Ефективність, що змінює гру, з M1 Max і M1 Ultra

Оснащений M1 Max або M1 Ultra, Mac Studio забезпечує надзвичайну продуктивність процесора та графічного процесора, більше уніфікованої пам’яті, ніж будь-який інший Mac, і нові можливості, яких не може досягти жоден інший настільний комп’ютер. Завдяки M1 Max користувачі можуть вивести свої творчі робочі процеси на новий рівень, а для тих, кому потрібна ще більша обчислювальна потужність, M1 Ultra стане наступним гігантським стрибком для кремнію Apple, забезпечуючи захоплюючу продуктивність Mac Studio. M1 Ultra базується на M1 Max і має абсолютно нову архітектуру UltraFusion, яка з’єднує кристали двох чіпів M1 Max, створюючи систему на чіпі (SoC) із безпрецедентним рівнем продуктивності та можливостей, яка складається з 114 мільярдів транзисторів, найбільших будь-коли в чіпі персонального комп’ютера.

Mac Studio на базі M1 Max дозволяє

До 2,5 разів швидша продуктивність ЦП, ніж найшвидший 27-дюймовий iMac із 10-ядерним процесором.До 50 відсотків швидша продуктивність ЦП, ніж Mac Pro з 16-ядерним процесором Xeon.Графічна продуктивність до 3,4 раза вища, ніж 27-дюймовий iMac, і більш ніж у 3 рази швидше, ніж Mac Pro з його найпопулярнішою відеокартою.До 7,5 разів швидше, ніж 27-дюймовий iMac, і до 3,7 разів швидше, ніж 16-ядерний Mac Pro під час транскодування відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Яка побутова хімія найефективніша для прибирання будинку, як правильно вибрати?

Mac Studio на базі M1 Ultra дозволяє

До 3,8 разів швидша продуктивність ЦП, ніж найшвидший 27-дюймовий iMac із 10-ядерним процесором.До 90 відсотків швидша продуктивність ЦП, ніж Mac Pro з 16-ядерним процесором Xeon.До 60 відсотків швидша продуктивність ЦП, ніж 28-ядерний Mac Pro.До 4,5 разів швидша графічна продуктивність, ніж 27-дюймовий iMac, і до 80 відсотків швидше, ніж найшвидша графічна карта Mac, доступна сьогодні.До 12 разів швидше, ніж 27-дюймовий iMac, і до 5,6 разів швидше, ніж 28-ядерний Mac Pro під час перекодування відео.

Показано Mac Studio та Studio Display.

З M1 Max або M1 Ultra Mac Studio забезпечує неймовірну продуктивність процесора та графічного процесора та більше уніфікованої пам’яті, ніж будь-який інший Mac.Завдяки своєму надпотужному медіа-процесору Mac Studio з M1 Ultra може відтворювати 18 потоків відео 8K ProRes 422, чого не може зробити жоден інший комп’ютер у світі. Mac Studio також розбиває межі графічної пам’яті на настільному комп’ютері, маючи до 64 ГБ уніфікованої пам’яті в системах з M1 Max і до 128 ГБ уніфікованої пам’яті в системах з M1 Ultra. Оскільки найпотужніша графічна карта для робочихMac Studio 3 станцій, доступна сьогодні, пропонує лише 48 ГБ відеопам’яті, такий величезний обсяг пам’яті змінює правила гри для професійних робочих навантажень. А SSD у Mac Studio забезпечує продуктивність до 7,4 ГБ/с і ємність до 8 ТБ, що дозволяє користувачам працювати над масштабними проектами з неймовірною швидкістю та продуктивністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Друк на крафт пакетах та купити гассет пакет від виробника!

Підключення в межах легкої досяжності

Компактний дизайн Mac Studio забезпечує широкий набір основних засобів підключення під рукою. На задній панелі Mac Studio є чотири порти Thunderbolt 4 для підключення дисплеїв і високопродуктивних пристроїв, порт Ethernet 10 Гбіт, два порти USB-A, порт HDMI і професійний аудіороз’єм для високоомних навушників або зовнішніх динаміків із підсиленням. Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.0 також вбудовані.А оскільки користувачі часто підключають і від’єднують пристрої, наприклад портативні накопичувачі, Mac Studio містить порти на передній панелі для більш зручного доступу. Є два порти USB-C, які на M1 Max підтримують 10 Гбіт/с USB 3, а на M1 Ultra підтримують 40 Гбіт/с Thunderbolt 4. На передній панелі також є слот для SD-карти для легкого імпорту фотографій і відео. А Mac Studio забезпечує розширену підтримку дисплеїв — до чотирьох Pro Display XDR, а також телевізор 4K — з майже 90 мільйонами пікселів.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 9045

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: