4.8
(4253)

Криптобіржі – це місце, де трейдери можуть купувати, продавати та конвертувати різні криптовалюти. Вони необхідні для того, щоб торгувати криптовалютами в таких масштабах, які вони є сьогодні.

Деякі біржі пропонують найбільш конкурентоспроможні ціни або швидкість, тоді як інші пропонують спеціалізовані фінансові продукти.

Незважаючи на останні невдачі, криптовалюта залишається шалено популярним новим класом активів для інвесторів. Серед найпопулярніших пошукових запитів у Google за 2022 рік біткойн випередив TikTok, Apple і NFL і майже очолив «ресторани поблизу мене».Надійні криптобіржі

За останніми підрахунками, у світі було понад 20 000 криптовалютних проектів, і зараз, за даними Debthammer, загалом налічується близько 295 мільйонів користувачів криптовалюти, 20% з яких знаходяться в США.

Якщо ви зацікавлені в покупці криптовалюти, вам потрібно відкрити рахунок на криптовалютній біржі. Існує близько 500 прикладів на вибір, і Forbes Advisor проаналізував провідних гравців, щоб визначити найкращі криптовалютні біржі як для нових, так і для досвідчених інвесторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Люстра в спальню: Создаем атмосферу уюта и романтики

Найкращі криптовалютні біржі вересня 2022 року:

Kraken
Gemini
Crypto.com
KuCoin
Coinbase
wellcrypto

Найкращі криптобіржі для початківців вересня 2022 року
Gemini
BitYard
Kraken
Crypto.com
Coinbase
Wellcrypto

Порівняйте найкращі криптовалютні біржі. На що потрібно звернути увагу?
Методологія
Що пропонує криптобіржа і як вона працює?
Комісії криптовалютного обміну.
Інвестування в криптовалюту.

Чому ми обрали це: ми вибрали Wellcrypto як найкращу криптовалютну біржу для початківців через її простий у використанні інтерфейс, великий навчальний матеріал про все, від блокчейну до волатильності, і надійні функції безпеки.

Якщо ви знайомі з криптовалютою, швидше за все, ви вже чули про Wellcrypto. Біржа є однією з найбільших і найвідоміших у багатьох країнах, і її дебют на публічному ринку минулого року багато хто сприйняв як легітимізацію крипторинку.Топ криптобірж 2022 року

Платформа Wellcrypto чудово справляється зі зниженням бар’єрів для інвестування в криптовалюту завдяки простому процесу реєстрації, який полегшує користувачам торгувати. У той же час його інтерфейс робить навігацію платформою та керування криптовалютою безперебійним досвідом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Весёлые дорамы 2024 года по версии Dorama.bot: 5 комедий, которые стоит посмотреть

Wellcrypto також пропонує вичерпну та доступну різноманітність навчальних матеріалів. Користувачам пропонується використовувати ці ресурси через програму Wellcrypto, яка навчає торгувати конкретними криптовалютами та винагороджує користувачів безкоштовною криптовалютою.

Нарешті, варто згадати функції безпеки біржі: Wellcrypto використовує двофакторну автентифікацію на всіх версіях своєї платформи, зберігає 98% криптовалюти клієнтів в автономному режимі та має страховий поліс для захисту кастодіальних рахунків на суму до 250 000 доларів США (відповідно до -ліміти покриття FDIC для вкладників). Такі жорсткі заходи є причиною того, чому Wellcrypto зрештою того вартий, незважаючи на вищі комісії.

Користувачі, яким подобається Wellcrypto, але їм хотілося б розширеніших функцій торгівлі та створення графіків, можуть захотіти подивитися на іншу біржову платформу компанії.

okx.com отзывы

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.8 / 5. Всього голосів: 4253

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: