4.9
(18641)

Ремонт у ванній кімнаті потребує відповідального підходу. І це стосується не лише підбору та монтажу сантехніки й оздоблення стін, а й облаштування стелі. Встановлення натяжних стель є одним із найпоширеніших способів, завдяки поєднанню естетичної привабливості та відмінних практичних властивостей. Такими рисами володіють якісні полотна, які змонтовані у приміщення згідно з усіма правилами. Тому, щоб очікування щодо натяжної конструкції справдилися, замовити натяжні стелі варто у компаніях, де пропонують матеріали високої якості та професійний монтаж, наприклад, на сайті https://www.briton.com.ua/lviv/. Під час вибору доцільно першою чергою звертати увагу на особливості кімнати, адже колір та фактура суттєво впливають на сприйняття простору:

  • Для великої площі та стандартної висоти перекриттів підходять будь-які кольори та відтінки, зображення та ефекти, з огляду на стилістичний задум.
  • Якщо ванна компактна, але стеля висока, краще надати перевагу полотнам світлих барв, які дозволять візуально розширити приміщення.Натяжні стелі 1
  • Невелика ванна зі стандартною стелею матиме гарний вигляд, якщо вибрати світлі холодні відтінки або глянцеве полотно.
  • Оптично додати висоти можна, використавши світлу глянцеву фактуру з підсвічуванням, чи навпаки, глибокі темні відтінки на фоні світлих стін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Повышение комфорта и безопасности: Противопролежневые матрасы и дефибрилляторы

Також обов’язково враховувати вплив деталей. Так, у великих кімнатах дрібні малюнки чи елементи конструкції створюватимуть дисгармонію – приміщення видаватиметься незатишним, а самі елементи буде непросто розгледіти. А у невеличких, навпаки, масивні конструкції та великомасштабні малюнки, особливо, з тривимірним ефектом, «додадуть» відчуття тісноти та перевантаженості простору.

Дизайнерські рішення: наскільки широкий вибір оформлення?

Сучасні полотна із плівки ПВХ здатні здивувати палітрою відтінків, а також різноманітними варіаціями виконання. Традиційним рішенням є однотонні білі стелі, які, завдяки лаконічному вигляду, ненав’язливо вписуються у більшість інтер’єрів. Популярність мають і кольорові полотна, які стають яскравим та оригінальним акцентом. Окремо варто розглядати дизайни з фотодруком – на поверхню наносяться пейзажі, репродукції картин та фресок, фото тварин чиНатяжні стелі 2 рослин, абстрактні композиції. Незвичайний дизайн такої стелі перетворить ванну кімнату у місце, сповнене позитиву та приємних емоцій. У просторих приміщеннях з високими стелями хорошим вибором буде дворівнева натяжна конструкція з цікавим розміщенням освітлювальних приладів, в тому числі й кольорових.

Якщо вибрати систему освітлення з регулюванням кольору та яскравості ламп, можна «налаштовувати» атмосферу в кімнаті. Так, вмикаючи вранці при прийманні душу неонове кольорове підсвічування, буде легше прокинутись та збадьоритись, а коли хочеться поніжитись увечері в ванні, м’яке світло теплих тонів посприяє розслабленню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Ремонт PlayStation 4 (PS4): Почему стоит обратиться к специалистам

У чому полягають практичні переваги натяжних конструкцій?Натяжні стелі 3

Утилітарні плюси власник помешкання отримує вже на етапі монтажу. Конструкція приховує нерівності перекриття, інженерні комунікації. Полотно стійке до вологи, плівка здатна захистити від затоплень зверху – якщо така ситуація трапилась, потрібно викликати команду спеціалістів, яка викачає воду і швидко приведе поверхню до ладу, а інтер’єр залишиться у безпеці. Стеля із плівки ремонтопридатна – незначні пошкодження усуваються спеціальним клеєм, а помітні розриви чи порізи можуть виправити працівники компаній, які займаються встановленням. Догляд за полотном не складає труднощів – для підтримання чистоти слід регулярно протирати поверхню м’якою вологою тканиною, якщо наявні забруднення – застосовувати мильний розчин. Глянцеві фактури необхідно витирати досуха після очищення, аби зберегти рівномірний блиск.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 18641

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: