0
(0)

DKG-207 АВТОМАТИЧНИЙ БЛОК ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ МЕРЕЖИ

DKG-207 – це комплексний блок AMF для однієї генераторної установки, що працює в режимі очікування.

У положенні АВТОМАТИЧНО, DKG-207 контролює фазні напруги мережі та контролює автоматичний запуск, зупинку та передачу навантаження генераторної установки у разі збою в мережі, а коли генератор працює, він контролює внутрішні захисти та зовнішні входи несправностей.

Якщо виникає несправність, пристрій автоматично вимикає двигун і вказує джерело несправності відповідною червоною світлодіодною лампою.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Управління роботою пристрою здійснюється за допомогою кнопок на передній панелі. Кнопки TEST, AUTO та OFF вибирають режим роботи. Інші кнопки вибирають функції прокрутки параметрів дисплея, вимкнення сигналу будильника та перевірки лампи.

DKG-207 надає повний набір цифрово регульованих таймерів, порогових рівнів, конфігурацій входу та виходу та операційної послідовності. Несанкціонований доступ до параметрів програми запобігається введенням блокування програми.

Усі програми можна змінювати за допомогою кнопок на передній панелі та не потребують зовнішнього пристрою.

ОСОБЛИВОСТІ:Автоматичний збій в мережіКерування двигуномПідтримка газового двигунаЗахист генератораВбудовані сигналізації та попередження3 фазні входи напруги мережі1 фазний вхід напруги генератора1 фазний вхід ТТ генератораВимірювання тиску масла в двигуніВимірювання температури охолоджуючої рідини двигунаВимірювання активної потужності генераторної установки (1 фаза)Вимірювання коефіцієнта потужності генератора (1 фаза)Індикатор запиту на періодичне технічне обслуговуванняЩоденний / щотижневий / місячний тренажерСтатистичні лічильникиПараметри, що регулюються в поліПослідовний порт логічного рівня, що використовується з додатковим адаптером RS-232Безкоштовне програмне забезпечення для віддаленого моніторингу MS-Windows: -локальне, LAN, IP та модемне підключення -моніторинг, завантаження параметрівLED дисплеїКонфігуровані аналогові входи: 2Настроювані цифрові входи: 5Настроювані релейні виходи: 2Всього релейних виходів: 6Доступна операція дистанційного запускуВиживає при прокручуванніГерметична передня панельСистема вставного з’єднання для легкої заміниМалі розміри (130x100x39 мм)

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Напруга генератора: 0-300 В-AC (Ph-N)Частота генератора: 0-100 Гц.Напруга мережі: від 0 до 300 В-AC (Ph-N)Струмовий вхід: від трансформатора струму, …/5А. Максимальне навантаження 0,7 ВА на фазу.Цифрові входи: вхідна напруга 0 – 30 В-DC. Внутрішнє підключення до плюсової батареї через резистор 4700 Ом.Аналогові входи: резисторний вхід від 0 до 5000 Ом, підключений до мінусової батареї. Джерела 10 мА в закритому станідо мінуса акумулятора.Категорія вимірювання: CAT IIКатегорія повітря: II ступінь забрудненняДіапазон живлення постійного струму: від 9,0 В до 30,0 В постійного струмуВипадки прокручування: витримує 0 В протягом 100 мсТипове споживання струму: 100 мА-DC.Максимальний струм споживання: 350 мА-DC (Релейні виходи відкриті)Виходи генератора/мережевого контактора: 16 А / 250 В.Релейні виходи постійного струму: 10 А / 28 В.Макс. струм для кожної клеми: 10A-RMS.Струм збудження зарядного генератора: 54 мА постійного струму при 12 В постійного струму.Комунікаційний порт: логічні рівні. 2400 бод, без паритету, 1 стоповий біт.Діапазон робочих температур: -20°C до +70°C (-4°F до +158°F)Діапазон температур зберігання: -40°C до +80°C (-40°F до +176°F)Максимальна вологість: 95%, без конденсаціїЗахист IP: IP65 з передньої панелі, IP30 із задньоїРозміри: 130 x 100 x 39 мм (Ш x В x Г)Розміри монтажного отвору: мінімум 116 х 86 мм.Кріплення: на передній панелі, ззаду тримається сталева пружинаВага: 250 г (прибл.)Матеріал корпусу: високотемпературний, самозатухаючий ABS (UL94-V0, 110°C)

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: