0
(0)

Регулятор напруги DATAKOM AVR-40 – це електронний пристрій, який дозволяє генератору виробляти фіксовану вихідну напругу.Пристрій має відкрите шасі, смоляну конструкцію і призначений для монтажу в клемній коробці генератора. Пристрій не включає рухомі частини; тому він здатний працювати в умовах сильної вібрації.Пристрій вимірює напругу фаза-нейтраль або фаза-фаза генератора змінного струму і регулює напругу постійного струму, що подається на обмотку збудження, до досягнення потрібної напруги.Пристрій має функцію низькочастотного захисту. Схема вимірювання частоти безперервно контролює вихід генератора і забезпечує вихід для низькочастотного захисту системи збудження, зменшуючи вихідну напругу пропорційно частоті нижче порогу, що регулюється вручну. Номінальну частоту можна легко змінити на 50 або 60 Гц в польових умовах шляхом вибору натискання посилання.Схема захисту від втрат чутливості припиняє збудження і захищає обмотки, якщо на вході датчика немає напруги.Потужність збудження отримується безпосередньо від клем генератора. Необхідна мінімальна залишкова напруга для нарощування становить 4 В змінного струму.Вихідним каскадом пристрою є напівхвильовий тиристорний вихід, пов’язаний з вільним діодом.В основному пристрій сумісний з усіма безщітковими генераторами змінного струму. Для цього також передбачений потенціометр регулювання стабільності.Аналоговий вхід ±3 В забезпечує зовнішнє регулювання напруги.AVR має можливість підключення CT, щоб забезпечити паралельну роботу з іншими генераторами, обладнаними аналогічним чином.Схема захисту від перевантаження обмежує вихідний струм до його номінального значення, запобігаючи вихід пристрою з ладу в умовах перевантаження або короткого замикання.

ОСОБЛИВОСТІ:Безперервний вихідний струм 40 АНапівхвильовий тиристорний вихідПризначений для сильно вібраційного середовищаВбудована система регулювання напругиРегулювання стійкостіСумісний з різними типами генераторівВхід регулювання напруги зовнішнього тримераАналоговий вхід регулювання напругиВхід для паралельного запускуВхід датчика забезпечує фазово-фазовий або фазово-нейтральний контрольСумісний з частотами 50 і 60 ГцНизькочастотний захистЗахист збудника від перепаду струмуЗахист від високої температуриСенсорний захист від втрати.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:ВХОД ДЕТСЯНапруга 195-265 V-AC (L-N) 340-450 В-AC (L-L) (див. схему підключення)Частота 50-60 Гц номінальнаВХОДЖЕННЯ СИЛУНапруга 195-265 V-AC (L-N)Частота 50-60 Гц номінальнаВИХОДМаксимальна напруга 90 В постійного струму на вході 207 В змінного струмуМаксимальний струм 40 A-DC (безперервний)РЕГУЛЮВАННЯ± 1% (див. примітку 1)ТЕРМИЧНИЙ ДРЕЙФ0,03% на зміну °C навколишнього середовища AVR (див. примітку 2)ТИПОВА РЕАКЦІЯ СИСТЕМИВідповідь AVR 20 мсМ’який СТАРТ2 секЗОВНІШНЄ РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ±10% з тримером 2 кОм 1 ВтПІД ЗАХИСТОМ ЧАСТОТИ42-50 Гц або 52-60 Гц (регулюється)РОЗСІДІННЯ ПОТУЖНОСТІМаксимум 18 ВтЗБИРАЙТЕ НАПРУГУ4 V-AC на клемах AVRАНАЛОГОВИЙ ВХІД±10% з ±3 В-DC (див. примітку 3)КВАДРАТУРНИЙ ВХОДМакс. вхід: 5АМакс. падіння: 10% (регулюється)РОЗМІРИВисота: 80 мм, Вага: 800 гЕКОЛОГІЧНІРобоча температура від -20 до +70 °CМаксимальна вологість 95% без конденсації.Температура зберігання від -30 до +80 °CПРИМІТКИ1. З 4% регулювання двигуна.2. Нагрітий до 70°C3. Будь-який пристрій, підключений до аналогового входу, повинен бути гальванічно ізольований від землі з міцністю ізоляції 500 В-перемінного струму.

Наскільки Вам подобається?

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: