0
(0)

DKG-107 АВТОМАТИЧНИЙ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БЛОК МЕРЕЖИ

DKG-107 є недорогим цифровим блоком на основі мікропроцесора, який пропонує всі основні функції, необхідні для автоматичного керування генераторною установкою, включаючи перемикаючі контактори.

Пристрій вставляється в стандартний отвір лічильника панелі 72×72 мм і пропонує дуже економне та економне рішення для базового керування генераторною установкою.

В автоматичному режимі блок контролює 3 фази мережі та контролює автоматичний запуск, зупинку та передачу навантаження генератора.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Коли двигун працює, пристрій відстежує несправності та автоматично вимикає двигун у разі виникнення тривоги.

Сигнали тривоги визначаються групою світлодіодів, які відображають лише першу, що виникла.

DKG-107 має таймери, налаштовані на заводі. Однак він має перемикач рівня масла та параметри 60 Гц, вибрані перемичками, а також регулюється потенціометром межа низької напруги, розташована в нижній частині пристрою.

ОСОБЛИВОСТІ:Автоматичний запуск і зупинка двигунаАвтоматичний моніторинг несправності мережіАвтоматична передача навантаженняАвтоматичне відключення при несправності3 фазні входи напруги мережі1 фазний вхід напруги генератораВиживає при прокручуванніПеревірка межі напруги фаз мережіПеревірка межі фазної напруги генератораСигналізація про затримку перевищення швидкості та зниження швидкостіТест лампиРобота 50/60 ГцВибірний перемикач тиску масла / рівня маслаГерметична передня панельСистема вставного з’єднання для легкої заміниСтандартні розміри панелі, (72×72 мм) Низька вартість

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Покрокове управління: 8-розрядний мікроконтролер.Напруга в мережі: 300 В-AC макс (Ph-N)Напруга генератора: 300 В-AC макс (Ph-N)Частота генератора: 0-100 Гц.Діапазон живлення постійного струму: від 9 до 30 В постійного струму.Споживання струму: 150 мА-DC макс. (Естафетавиходи відкриті)Робоча температура: -20°C (-4°F) до 70°C (158°F).Температура зберігання: -30°C (-22°F) до 80°C (176°F).Максимальна вологість: 95% без конденсації.Розміри: 72 x 72 x 52 мм (Ш x В x Г)Розміри вирізу панелі: мінімум 68 х 68 мм.Вага: 150 г (прибл.)Монтаж: передня панель. Утримуюча сталева пружина передбачена.Матеріал корпусу: вогнезахисний високотемпературний ABS (UL94-V0, 110°C)

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: