4.9
(16495)

Вибір відповідного агентства нерухомості є одним із найважливіших рішень, які необхідно прийняти, коли ви хочете продати, купити чи орендувати нерухомість. Багато в чому це залежатиме від того, наскільки швидко вдасться завершити угоду та умов, на яких вона буде здійснена, включаючи, зокрема, комісію брокера з нерухомості.

Агентство Купи Дiм Нерухомість в Кропивницькому  пропонує найкращі об’єкти щоб купити будинок вашої мрї.

Недвижимость Кировоград присутнi відео та 3D тури по запиту або на ютуб каналі kupidom.

Отже, яке агентство нерухомості вибрати і на що звернути увагу? Відповідь ви знайдете нижче. Агенство нерухомості 1

Традиції нерухомості

Першим кроком у виборі офісу нерухомості має бути перевірка його реєстраційних даних в одній із загальнодоступних баз. Якщо організаційно-правовою формою бізнесу є компанія, зареєстрована в Національному судовому реєстрі, то онлайн-база даних, надана Міністерством юстиції, може бути корисною.

Повинна бути юридична адреса агенства нерухомості

Більшість людей вирішують скористатися послугами агентства нерухомості, спираючись на рекомендації друзів/родини та на думку в Інтернеті. Рідко, хоча це здається очевидним, хтось із них перевіряє адресу агентства нерухомості та те, що насправді знаходиться за цією адресою. Багато компаній працюють в Інтернеті неетично, тому другим кроком у виборі відповідного агента з нерухомості має бути перевірка фактичного існування його головного офісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Отдых в Карпатах летом

Кваліфікація співробітників агенства нерухомості

Закон про дерегуляцію скасував обов’язковість складання державних іспитів для здійснення брокерської діяльності з нерухомості. Це означає, що на даний момент брокерські послуги з нерухомості може надати практично кожен. Тому варто подивитися на знання агентів з нерухомості.

Агентство нерухомості, в якому хоча б один співробітник має ліцензію ріелтора з високим ступенем достовірності, буде характеризуватися більш високою кваліфікацією, ніж агентство, в якому такі послуги надаються без тривалої освіти та державного іспиту.

Страхування відповідальності

Особливо важливо, вступаючи в співпрацю з агентством нерухомості, перевірити, чи є у нього діюча страховкаАгенство нерухомості 2 цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну працівником агентства. У разі помилки агента з нерухомості та заподіяння збитків у великому розмірі ви зможете відстояти свої права, гарантуючи платоспроможність агентства. Така страховка на даний момент є стандартною, але варто запитати про неї у агента та уточнити у страховика.

Комплексні послуги агенства нерухомості

Сфера послуг агентства нерухомості повинна бути комплексною. На практиці участь замовника у всьому процесі надання послуги має бути зведена до мінімуму. Саме агентство має здійснювати всі дії, пов’язані з швидким і водночас безпечним і законним завершенням угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Все о инверторах: сетевые, автономные и гибридные

Брокерська послуга з нерухомості повинна включати, серед іншого: перевірка правового статусу нерухомості, оцінка нерухомості , консультації з питань продажу/купівлі нерухомості, просування пропозиції нерухомості, презентація нерухомості зацікавленим особам, участь у переговорах та підготовка договорів та інших необхідних документів в щоб виконати формальне зобов’язання укладеного правочину.

Варто перевірити, чи вказано в договорі з агентством нерухомості сферу його діяльності. Якщо ні, обов’язково вкажіть це.

Розмір комісії за пошук клієнта

На вибір агентства також залежить розмір комісії, яку воно стягує за пошук клієнта. Зазвичай цей фактор має Агенство нерухомості 3вирішальний вплив на налагодження співпраці з агентством чи ні. Також варто врахувати роботу, яку доведеться виконати агенту для пошуку підрядника перед прийняттям остаточного рішення.

Договір з агенством нерухомості

Напевно більшість агентств нерухомості мають готові шаблони договорів. Деякі з них не погоджуються на зміни в положеннях, які містяться в ньому, а деякі погоджуються. Добре, що в договорі з агентством нерухомості є й ті положення, які найбільше турбують замовника. Якщо агентство не погоджується внести зміни в договір без вагомих аргументів, то варто пошукати іншого посередника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Оренда кавомашин в Києві Beecoffee: Чому це хороший варіант для вашого бізнесу

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 16495

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: