5
(2653)

Складаються з комбінації матеріалів і технологій, що забезпечує захист вашого тіла під час подорожі та довговічність у будь-яких умовах місцевості. Хоча можна подорожувати зі «звичайним» взуттям , що воно не забезпечить стабільності, захисту та тривалої довговічності професійного взуття для походів. Отже, незалежно від того, чи збираєтеся ви в довгу подорож і шукаєте ідеальне гірське взуття , чи просто втомилися щоразу повертатися з місцевості з бородавками та викривленою щиколоткою, наступний посібник пояснить вам, як вибрати туристичне взуття берці в кілька простих кроків.

Які критерії вибору правильного туристичного берці взуття?

Сьогодні існують десятки компаній і сотні моделей туристичного взуття, і вибір правильного взуття для вас може бути дещо складним. Тому перед тим, як визначитися з тим чи іншим брендом, ось 3 критерії, які допоможуть вам вибрати:Берці 1

1. Види взуття

Існує три основні категорії туристичного взуття, з якими ви повинні ознайомитися:

Легкі берці чоловічі “Берцак” підійде вам, якщо ви плануєте короткі подорожі на природі або в місті без ваги. Це гнучке та м’яке взуття з низькою висотою, яке забезпечить вам гарне зчеплення на полі та амортизує удари, зберігаючи комфорт та відчуття, найближчі до спортивного взуття. Робити маршрут по суботах і святах? Денне туристичне взуття захистить ногу від синців і утримає її, щоб ви могли насолоджуватися подорожжю без страху.

У цій категорії особливо легким вибором є берці взуття від Україньскої компанії “Берцак”. Це надзвичайно стильне взуття для ходьби оснащене підошвою із чудовим зчепленням із місцевістю, м’яким амортизатором і міцним, що відводить піт верхом із перероблених матеріалів. Завдяки цьому взуття берці, яке доступне у чоловічій та жіночій версіях , користується надзвичайною популярністю вже понад 2х років, і не менше ніж 25 мільйонів туристів і туристів ходять з ними по кожній стежці в усьому світі у взутті “Берцак”

Це взуття середньої висоти, з хорошим зчепленням із щиколоткою, зазвичай водонепроникне та відносно легке. Ви можете як бродити по важко прохожих дорогах, так і підніматися на гранітні стовпи? Денне взуття для походів дозволить вам найширше вибирати види активного відпочинку, а тому також є найпопулярнішим типом взуття для походів.Берці туристичні

Туристичне взуття повністю, а також комбіноване шкіряне взуття від компанії “Берцак”. Взуття для рюкзака – берці, це взуття більше підійде вам для тривалих і напружених багатоденних подорожей і перенесення важких вантажів (понад 10 кг). Це жорстке, високе та герметичний взуття. Хоча це займе у вас деякий час, щоб звикнути ходити з ними, ніщо не замінить міцність, зчеплення з місцевістю та захист, який вони забезпечать вашим ногам. Хороші ходуни? Вирушаєте на Українську стежку подорожі? Це те взуття, яке вам потрібно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як вибрати ноутбук практичні поради для покупців від DKT

Важливо розуміти: відмінність між типами взуття важлива і допомагає прийняти більш правильне рішення, але не завжди можна однозначно пов’язати взуття з певною категорією, оскільки існують інші фактори, які впливають на ступінь придатності взуття (зріст, вага, тип ґрунту, погода тощо).

Якщо ви з тих, кому постійно жарко, і відчуваєте, що на вашій нозі облягає масивне взуття – спробуйте відправитися в подорож в берцях. Звичайно, ви не отримаєте такий самий рівень підтримки та захисту для своєї стопи, але високоякісні берці, знають, як забезпечити базову підтримку та довговічність навіть під час подорожей у місцях з складних рельєфно-кліматичних умовах, а головне – залишайте стопу максимально провітрюваною.

2. Інгредієнти та технології:

Підошва: частина, де взуття стикається з поверхнею, її роль полягає в забезпеченні стабільності та захисту під час ходьби. Ступінь жорсткості, зчеплення і глибина канавок на підошві впливатимуть на зчеплення з поверхнею та її довговічність.

У туристичному взутті канавки будуть глибокими, щоб запобігти швидкому зношенню, тоді як денне туристичне взуття матиме більше вушок для зчеплення, щоб підвищити стабільність.

Зміцнювальна смужка: Чи траплялося вам коли-небудь, щоб під час ходьби ваша нога застрягла між двома каменями? Якщо так, то напевно пам’ятаєте, що це не найприємніше. Тому між підошвою та амортизатором є смужка жорсткості, яка запобігає скрученню та згортанню взуття, зміцнює структуру підошви, покращує роботу амортизатора та забезпечує захист від ударів. проникнення гострих предметів під час ходьби.

У туристичному взутті смужка жорсткості буде дуже жорсткою, щоб забезпечити довговічність, тоді як у пішохідному та одноденному взутті вона буде м’якшою, щоб забезпечити більшу гнучкість.

Амортизатор: проміжний шар, який відокремлює підошву від верху взуття, як випливає з назви; його функція полягає в тому, щоб поглинати удари від землі під час ходьби та захищати стопу, коліна та спину.

Існує два основних види амортизаторів:

Амортизатор з відносно м’якого матеріалу, який ви знайдете у взутті для прогулянок і взутті для одноденних поїздок, він забезпечує відчуття комфорту, пружності та відмінної амортизації, але менш міцний з часом.

Берці туристичні 2Поліуретановий амортизатор, більш твердий і менш гнучкий, але забезпечує довший термін служби, зазвичай зустрічається в рюкзаковому взутті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Чим привабливі онлайн-казино?

Сьогодні ви можете знайти взуття будь-якого типу, в якому є комбінація обох матеріалів, щоб ви могли вибрати саме те співвідношення, яке вам підходить.

Подушечка: частина, яка стикається зі стопою, її функція — надавати м’якість, забезпечувати вентиляцію та додаткову амортизацію. Більшість взуття поставляється з відносно простими устілками, якщо у вас проблеми зі стопою, ви можете витягнути устілку та замінити її професійною устілкою .

Верх: верхня частина взуття, виготовлена ​​з комбінації шкіри, замші (виворітна шкіра) і синтетичних матеріалів.

Шкіра у берцях (і зворотна шкіра) забезпечує стійкість до стирання та зношування, але збільшує власну вагу взуття та зменшує здатність до випаровування – майте на увазі, що шкіряні частини у взутті роблять його більш твердим і тому вимагають більш тривалого звикання ( бажано починати ходити з взуттям і «розбивати» його хоча б за два тижні до запланованої поїздки). Крім того, щоб взуття довго зберігалося, рекомендується наносити віск для відновлення вологи та еластичності шкіряних деталей.

Синтетичні матеріали (різні види поліестеру та нейлону) легші, випаровуються та швидко висихають, але з часом менш міцні. Взуття з синтетичним верхом не потребує особливого догляду, і час звикання до нього відносно короткий. Взуття матиме більше шкіри для додаткової міцності, а денне взуття для походів і прогулянок матиме більше синтетичних деталей. Сьогодні у більшості взуття ви знайдете різні комбінації шкіри та синтетичних матеріалів, щоб ви могли знайти баланс, який вам підходить.

Повітропроникність водонепроникність – має місце у взутті з «мембраною» . По суті, це щільна сітка, яка вшита в тіло і дозволяє парам поту і волозі виходити за межі взуття, водночас запобігаючи потраплянню води всередину.Берці туристичні 3

Сьогодні більшість взуття виготовлено з мембраною, щоб зберегти ногу сухою як від дощу, так і від поту, і таким чином запобігти мозолям і грибкам, але якщо ви страждаєте від спеки та поту на нозі, і ви не збираєтеся подорожувати в дощову та вологу погоду місцях – слід шукати взуття без мембрани, яка ще більше збільшить вентиляцію.

Ви знаєте, коли ви закінчуєте виснажливий день прогулянок, знімаєте черевик і доводиться зішкребти носок, який прилип до вашої ноги? Тому, щоб подібне з вами не повторилося, настійно рекомендуємо мати туристичні шкарпетки, які дозволяють взуттю ще більше «дихати» і вміють утримувати вологу та піт від стопи.

3. Комфорт і посадка берців

Як дізнатися, що розмір хороший? Під час ходьби стопа розгинається від зусилля. Тому під час вимірювання взуття дуже важливо перевірити, чи є достатній зазор для пальців ніг (приблизно 1 см між носком і краєм взуття). Оскільки взуття є жорстким, часто неможливо перевірити розмір. звичайним способом натискання пальців ніг і перевірки зазору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Електричні рушникосушарки та ключові фактори для правильного вибору

Тому є три способи перевірити, чи підходить розмір:

1. Витягніть внутрішню накладку, станьте на неї та перевірте, чи правильний зазор між носком і краєм накладки.

2. Спробуйте спуститися взуттям по схилу – якщо носок злегка торкається краю, скоріш за все розмір підходить. Якщо він зім’ятий на краю або взагалі не досягає його, спробуйте менший або більший розмір відповідно.

3. Коли ви стоїте у взутті, постарайтеся висунути ногу якомога далі вперед до краю, а потім вставте палець у щілину між п’ятою та задньою частиною взуття. Якщо палець входить абсолютно вільно, то розмір, ймовірно, великий, а якщо зовсім не входить, то розмір маленький. Палець увійшов із певним тиском? Ура! – Ви знайшли свій розмір.

Як ви чистите туристичне взуття?

Як дізнатися, що взуття підходить? Після того, як ви вибрали взуття відповідно до критеріїв, інгредієнтів і технологій, які підходять для вашого використання, залишається лише перевірити, чи зручне це взуття для вас.Берці туристичні 4

У туристичному берці взутті поняття «комфорт» дещо інше: оскільки взуття зазвичай набагато вище та зручніше , ніж будь-яке інше взуття, ви можете одразу подумати, що це взуття незручне, під час першого вимірювання. Однак важливо знати, як відокремити справжній дискомфорт і зручність у формі від простого звикання до відчуття, яке відчувають туристичне взуття порівняно зі звичайним взуттям:

Якщо ви відчуваєте тиск або легкий дискомфорт в області щиколотки, або п’яти – це цілком природно! Насправді це те, що ви хочете відчути, тому що саме так ви знаєте, що взуття виконує свою роботу і тримає щиколотку на місці – просто потрібно трохи часу, щоб звикнути до цього відчуття (подумайте, скільки часу вам знадобилося, щоб звикнути до берців черевиків наприклад).

З іншого боку, якщо ви відчуваєте сильний тиск з боків стопи або надзвичайний дискомфорт при наступанні на неї – ймовірно, конструкція взуття вам не підходить.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Всього голосів: 2653

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: