4.7
(1873)

Придбання нової автоматичної пральної машини – вельми відповідальний захід.

Адже пралка служитиме не рік і не два. Тому, вибираючи конкретну модель, необхідно звертати увагу як на технічні характеристики і функціональні особливості, а й у авторитет виробника. Від правильності вибору залежить не тільки зручність експлуатації, якість прання та надійність прання, але й те, наскільки часто доведеться звертатися в сервіс, що виконує ремонт пральних машин.Сьогодні свою продукцію пропонують як відомі бренди, які добре зарекомендували себе у нас у країні, так і нові гравці на ринку, про продукцію яких відомо тільки з реклами та достовірно встановити яка пральна машина краща, дуже складно.

Яка пральна машина краща 3

Якої фірми, на думку користувачів, вибрати пральну машину

 

Сучасний ринок автоматичних пральних машин нашій країні розділився на кілька сегментів. Це високоякісні, але дорогі моделі відомих брендів, машини середньої цінової категорії, які часто не поступаються за можливостями продуктам найвищого класу і бюджетні моделі, які поряд з дорожчими моделями забезпечують якісне прання, але мають скромніший функціонал.Щоб визначити, яку марку пральної машини вибрати, спочатку з’ясуйте максимальний бюджет запланованої покупки. Якщо особливих обмежень немає, радимо звернути увагу на моделі машин середнього класу таких брендів:• Bosch;• Candy;• Electrolux;• Hansa;• Miele;• LG;• Zanussi.Ці виробники пропонують найрізноманітніші за характеристиками та вартістю моделі, завдяки чому можна підібрати пральну “під себе”. Розглянемо особливості деяких найпопулярніших брендів.Популярний серед користувачів бренд Бош випускає в основному пральні машинки з фронтальним завантаженням, що відрізняються надійністю та високою енергоефективністю. Тому вибираючи, яка пралка краща, не можна не включити до потенційних кандидатів на покупку моделі від Bosch.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Оренда кавомашин в Києві Beecoffee: Чому це хороший варіант для вашого бізнесу

Серед найбільш популярних можливостей прання цієї компанії можна виділити:

• автоматичне визначення необхідної кількості води на кожному етапі прання;

• наявність програми прання за підвищеної температури;• можливість завдання додаткових циклів як прання, так і полоскання;

• наявність програм прискореного прання;

Яка пральна машина краща 2

У модельний ряд входять машини, що вбудовуються і окремо, машини з сушінням і рядом інших інноваційних технологій. На всю техніку надається найдовша гарантія від виробника. До недоліків машин багато хто відносить відсутність моделей з парогенератором та високу ціну, проте за якість треба відповідно і платити.Вибираючи яка пральна машина, краще відгуки часто вказують на продукцію LG. Ця компанія першою вивела на ринок прямопривідні машини, які стали візитівкою бренду.

Виробник пропонує широкий вибір як бюджетних, так і дорогих моделей, що характеризуються великим вибором програм і функцій, включаючи всілякі системи захисту.

До переваг пралень бренду Елджі можна віднести:

• місткий барабан;

• високу потужність;

• економна витрата миючих засобів та води;

• якісне складання;

• широкий вибір програмних режимів та простота управління.

Завдяки власним розробкам прання здатні самостійно визначати ступінь жорсткості води, а також необхідну для прання конкретних речей кількість порошку і води. До недоліків цих високотехнологічних прань відносять порівняно високу вартість та більшу тривалість циклів прання.

Яка пральна машина краща 4

Якщо ви не можете визначитися яка марка пральної машини краща в преміальному класі, зверніть увагу на продукти німецького виробника Міле. На думку користувачів це найдовговічніші пральні машини. Деякі екземпляри вже відзначили свій 30-річний ювілей і досі працюють без збоїв. Є моделі з сушінням, а завдяки особливій конструкції барабана, білизна піддається мінімальному впливу під час прання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Ремонт чистка ноутбуков и компютеров

До недоліків машинок цього виробника користувачі відносять:

• малу місткість барабана;

• високу ціну;

• дещо обмежений функціонал (мала кількість програмних режимів);• дорожнечу ремонту.

Прання Канді відрізняються пристойним обсягом завантаження при компактних габаритах і нижчою ціною. За рахунок італійського складання прання забезпечують високу якість прання та відрізняються надійністю.Вибираючи, яку пральну машину купити, багато хто зупиняється на моделях Електролюкс. Прання цього бренду мають багато затребуваних програмних режимів, включаючи супершвидкі, зручний таймер, а також широкий вибір форм-факторів, включаючи компактні моделі та модифікації з вертикальним завантаженням.

Яка пральна машина краща 5

Переглядаючи відгуки про пральні машини, ви, напевно, знайдете згадки про моделі німецького бренду Ханса. Моделі відрізняються достатньою надійністю та мають цікавий дизайн. Пральні машини досить економічні та мають програмні режими під усі основні типи тканин.Пральні машини елітного класу, які кращеДуже часто вивчаючи список пропозицій елітного сегмента, через різноманітність моделей та пропозицій користувачі не можуть визначити, яку пральну машину вибрати. Зазвичай користувачі віддають перевагу моделям від Zanussi, Siemens або Electrolux. Вони хоч і не найдорожчі, але відрізняються найвищою якістю. Для внутрішньої начинки ці виробники використовують добірні деталі, за рахунок яких збільшується термін служби. Тож користувачам не доведеться витрачати кошти на ремонт чи заміну вузлів.Яку краще купити недорогу пральну машину

Перед тим, як вибрати пральну машину, багато хто зазвичай надовго йдуть у пошук: по форумах, по інтернет-магазинах і по сервісах відгуків. І якщо обрана за характеристиками пральна машина не підходить вам за ціною, не треба засмучуватися. Виробники пропонують багато бюджетних моделей за демократичною ціною та з досить широким функціоналом.

Радимо звернути увагу на модельний ряд таких брендів як:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Повышение комфорта и безопасности: Противопролежневые матрасы и дефибрилляторы

• Ardo;

• Ariston;

• Beko;

• Samsung.

У продуктових лінійках цих виробників ви, напевно, знайдете, яку купити пральну машинку, як за характеристиками, так і за ціною. І навіть якщо це машини без сушіння або без парогенератора, ви все одно зможете якісно прати будь-які речі, витрачаючи на це мінімум часу. Зазвичай низька ціна означає низьку якість. До того ж обов’язково потрібно враховувати зручність сервісу техніки, що купується. Так наприклад, можна без жодних проблем виконати ремонт пральних машин Samsung у Києві. У різних районах міста є фірмові технічні центри.Яку придбати пральну машину. Загальні рекомендаціїПри виборі прання не слід обмежувати свій вибір кількістю програм, наявністю додаткових функцій та особливостями дизайну.

Звертайте увагу і на інші, на перший погляд, незначні нюанси.Багато виробників вказують на характеристики машини високий клас прання. Але різниця в ефективності відпрання між сусідніми класами (А та В) не перевищує 1–3%. Проте цінові показники збільшуються набагато більше.також не варто гнатися за великою кількістю обертів при віджиму. Це не завжди призводить до кращої сушки речей, але навантаження на підшипниковий вузол значно збільшується.Плануючи яку пральну купити, спочатку подумайте, чи потрібні вам усі пропоновані функції. Іноді деякі з них ніколи не використовуються, але вони суттєво впливають на ціну. Насамперед це функція сушіння, обробки парою та інші подібні.

Джерело

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.7 / 5. Всього голосів: 1873

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: