4.9
(5344)

EcoFlow RIVER надзвичайно інноваційні та надзвичайно безпечні для навколишнього середовища рішення для джерел живлення, які дозволяють вам жити, мріяти та досліджувати без обмежень.

EcoFlow RIVER mini пропонує вам потужність у дорозі. З портативною потужністю 210 Вт-год у рюкзаку ви можете живити свої пристрої будь-де.

Хочете мати розетки всюди з собою? Немає проблем: RIVER mini має розетки змінного струму, USB-порти тощо. RIVER забезпечує більше зв’язків, ніж павербанк, і його легко брати в автомобіль чи носити в руках. EcoFlow RIVER 2

Швидке заряджання: досягайте 80% заряду лише за 1 годину завдяки технології заряджання X-Stream від EcoFlow.

Керуйте декількома пристроями: за допомогою RIVER mini ви можете живити від 5 до 7 пристроїв одночасно. Чудово підходить для відпочинку на природі.

Світло: RIVER mini був розроблений, щоб завжди бути з вами, тому надзвичайно легкий. Ви можете носити пристрій у руці або в рюкзаку, щоб завжди мати заряд.

Завжди зарядка це проблема з розетко, а особливо на дворі на відпочинку чи коли немає розетки по роботі чи у дорозі. Переваги RIVER mini в тому що немає необхідності в пошуку живлення для ваших мобільних пристроїв. Всього за годину RIVER mini можна зарядити майже повністю а саме до 80%

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Велосипеды в аренду: Как они способствуют здоровью и удовольствию от прогулок

Цікаво знати, що ЕcoFlow River mini відображає на дисплеї скільки процентів залишилось заряду батареї, що підключено. Прістроєм можна керувати з мобілки встановивши програму ЕcoFlow .

RIVER mini безпечна в використані та оснащений новою функцією BMS яка захищає від перенапруги, та перегріву.

RIVER mini буде освітлювати вашу квартиру всього лише під’єднавши його до розетки дому. Теж саме можна робити в подорожах для компанії та сім’ї

Ecoflow River mini розрахований на роботу з 7 пристроями одночасно. Захищений від дощу та працює на сонці.

EcoFlow RIVER 3Портативна зарядна станція EcoFlow дуже легка що дозволяє переносити у любе місце та навіть подорожувати з нею. Ви будете задоволені використовуючи такий потрібний та стильний пристрій будь де.

Беріть свої розетки з собою, куди б ви не пішли. EcoFlow RIVER зарядна станція 3
Живіть великі пристрої за допомогою настінних розеток змінного струму RIVER mini. Завдяки вихідній потужності 300 Вт (пікова 600 Вт) RIVER mini ідеально підходить для 99% ваших пристроїв. Ноутбуки, лампи, телевізори. Це все можливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Міжнародна доставка посилок для українських онлайн-продавців через платформу Western Bid: Вигідно та зручно

Акумулятор RIVER mini має потужність 210 Вт·год. та має 58 400 мАг. Іншими словами, він набагато потужніший ніж павербанк, і більш портативний ніж більшість електростанцій. Це просто ідеальне рішення.

https://norfin.com.ua/ecoflow-river/

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 5344

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: