4.9
(2819)

Продовжую писати про товари для наших коханих чоловіків. Про один із призів на сайті. Перегляньте – я вже говорила про гелі для гоління Gillette Fusion Proglide Sensitive . Тепер я хочу познайомити вас з другим за важливістю подарунком: бритвою з технологією. Гнучкий м’яч Що ховається під такою хитромудрою назвою – подробиці в цьому огляді. Як уже було сказано, бритви та засоби для гоління Gillette Fusion Proglide представлені в привабливому та легко впізнаваному дизайні. Посилка, яку ми отримали, містила бритву, змінний картридж та акумулятор. Дюраселл.Вказано, що завдяки новій технології Flexible Ball бритва може слідувати контурам тіла, і все це для комфортного гоління без порізів. Чоловікам, таким професійним та практичним за вдачею, ця бритва має сподобатися.

На обороті ви знайдете решту інформації про товар: переваги цієї бритви, інформацію про виробника, сертифікаційні знаки.

Gillette Fusion 2

Запасна касета

прикріплена до верстата, має п’ять лез. Я вже оцінила переваги бритви Venus Abrazo Sensitive (швидке та комфортне гоління без порізів і роздратування), тому дуже зраділа, що у мого чоловіка теж є бритва з такою кількістю лез. Спеціальна смужка з мінеральними оліями дозволяє голитися ще гладкіше. Якщо придивитися, то можна побачити ледь помітну машинку, що спрямовує волоски до лез.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Гайд по процесу отримання дозволу на спецводокористування: Посібник для українських підприємців

Ручка машинки викручена, всередині знаходиться акумулятор Дюрасел. Бритва дуже добре ковзає, але безперервного гоління все одно не досягти.

  • По-перше, дуже швидко забиваються леза – їх потрібно регулярно мити,
  • По-друге, звичка час від часу відривати лезо все одно залишається на рівні авто.Gillette Fusion 3

Навіщо бритві потрібна вібрація?

Ми ще не розуміємо. Через вібрації бритва підстрибує, результат гоління гірший, ніж без використання цієї функції. Порівняти якість гоління можна, подивившись фото. З функцією мікроімпульсної енергії волоски видаляються в повному обсязі, а при звичайному використанні бритви шкіра залишається абсолютно гладкою. Чи ця функція є ще одним маркетинговим ходом? Ми не можемо здогадатися.

Як уже зазначалося, лопаті розташовані близько один до одного і швидко забиваються піною та волоссям. Я сама ніколи не скаржилася на неможливість легко очистити бритву з п’ятьома лезами, тому запропонувала чоловікові мити леза частіше, ніж він. На жаль, це також мало допомагає. Вважаю це великим недоліком, тому що через засмічення касета швидко стає непридатним. У мого чоловіка раніше була бритва. Попередня версія Gillette Fusion Proglide із чотирма лезами. Порівняно з цією машинкою можна відзначити як переваги, так і недоліки нової бритви. Сила Gillette Fusion Proglide із технологією Flex Ball.Gillette Fusion 4

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Все, что нужно знать о RCA разъемах: особенности, типы и применение

Старша версія касет

Менше забивалася та гідно відслужила свій термін. Нова бритва вимагає ретельного очищення (зазвичай за допомогою голки) після кожного використання.

Скільки бритв Gillette Fusion вже виробила компанія Procter & Gamble?

І чим вони приваблюють та відрізняються один від одного? Вперше Fusion з’явився у 2007 році одразу у вигляді двох моделей: ручний (ручний); напівавтоматичний (Power). Нова технологія поверхні для гоління, яка утворена площиною п’яти лез, дозволяє домогтися ідеального гоління. У цих моделях використовується нова індикаторна смужка, яка змінює колір, коли втрачає свої зволожуючі властивості. У цих бритвах використовуються нові форми зручних ручок. У сімействі Power покращена ручка забезпечує можливість вібрації, для чого в неї вставлена батарейка. Він також має функцію автоматичного вимкнення живлення. Інші переваги також безумовно включають: спеціальна система кріплення насадок; наявність леза для обрізання; Використання еластичних пластин для розтягування шкіри. Сучасні бритви Gillette Fusion забезпечують гладке та комфортне гоління, якого вимагають чоловіки.

Підведемо підсумки.

З чотирьох касет серії Fusion найкращою для нас виявилася Gillette Fusion Proglide. Схоже, що виробник доклав чимало зусиль, щоб зробити касету кращою за базову модель. На підтвердження нашої думки в Мережі є безліч відповідних відгуків. Ті користувачі, яким довелося протестувати Fusion та Fusion Proglide, відзначили, що останній краще ковзає і краще голить. Що ж до варіацій Сили, їх переваги, якщо такі є, залишилися нам практично непоміченими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Користь комп'ютерних ігор: не тільки розвага

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 2819

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: