4.9
(21654)

Ультразвукова діагностика внутрішніх органів є однією з найпопулярніших процедур перевірки стану організму. Це сучасний, безпечний та безболісний підхід, який можна застосовувати як для дорослих, так і для дітей.

За посиланням https://cityclinic.com.ua/ua/uzd-organiv доступні контакти для запису на УЗД, а також перелік основних видів досліджень, які можна проводити на сучасному обладнанні. Давайте докладніше розберемося: які переваги і недоліки має даний метод діагностики?

Плюси та мінуси проведення УЗД

Дедалі більше пацієнтів вважають за краще проходити ультразвукову діагностику з низки причин:

  • вигідна вартість процедури – набагато дешевша, ніж магнітно-резонансна томографія;УЗД всіх органів 1
  • висока швидкість дослідження – процедура забирає близько 10-20 хвилин;
  • абсолютна безпека для організму та відсутність будь-якого дискомфорту;
  • універсальність – такий метод діагностики підходить для всіх пацієнтів, у тому числі вагітних жінок та маленьких дітей;
  • можливість здійснити фото чи відеозапис внутрішніх органів у режимі реального часу.

Слід також відзначити і недоліки, якими має ультразвукове дослідження. По-перше, обмеженість зони проведення діагностики. Не всім органів і систем актуальний такий підхід. У деяких випадках діагноз можна поставити лише за результатами комп’ютерної томографії чи МРТ. Більше того, навіть сучасні високоточні апарати не дають гарної якості та високої роздільної здатності для того, щоб ретельно проаналізувати окрему ділянку.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Ланч бокс дитячий: Ідеальний супутник для обіду

Втім, основні зміни в організмі по УЗД все ж таки можна відстежити. Надалі лікар за необхідності направляє пацієнта більш високоточні процедури: КТ, МРТ, біопсія тощо .

Як підготуватись до процедури?

Однією з головних переваг ультразвукового дослідження, про яке ми не встигли розповісти вище, є необхідність до підготовки. Найчастіше вам не потрібно проводити спеціальні маніпуляції перед відвідуванням спеціаліста. Хіба що в деяких випадках рекомендують за кілька годин до прийому відмовитися від їжі та вживання рідини.УЗД всіх органів 2

УЗД всіх органів 2

Сама процедура максимально безболісна і швидка, зазвичай триває близько 15-20 хвилин, не викликаючи абсолютно ніякого дискомфорту у пацієнта. І що найголовніше – на відміну від магнітно-резонансної томографії, ультразвук не шкодить здоров’ю. А значить проходити подібну діагностику можна часто частіше, ніж кілька разів на рік.

Головне знайти клініку, фахівцям якої можна довіряти. «Сіті Клінік» – це команда кваліфікованих досвідчених лікарів, які використовують передове обладнання для проведення ультразвукового дослідження. В результаті вдається провести комплексну діагностику організму та своєчасно відстежити будь-які патології навіть на початкових стадіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як біосептик Топас допомагає знизити ризик аварій та пошкоджень каналізаційних мереж

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 21654

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: