4.9
(19745)

Ремонт ванної кімнати є однією з найбільш трудомістких робіт не тільки через різноманітність виконуваних робіт, а також пов’язане з цим обмеження доступу до санвузлів, що необхідно враховувати при плануванні організації робіт. Комплексний ремонт ванної кімнати, як правило, передбачає заміну труб холодної та гарячої води, каналізації, сантехніки, а також видалення старого покриття стін і підлоги і заміну на нову плитку.

МОНТАЖНИК – це магазин інженерної сантехніки та електрики Купить сантехніку в Кропивницькому , а також інтернет-магазин де ви зможете знайти все для ваної кімнати і нетільки Басейни в Кропивницькому .Купить сантехніку в Кропивницькому 1

Заміна труб

Спочатку замінюємо труби, але заздалегідь визначимося, де будемо встановлювати ванну, душовий піддон, умивальник або сидіння унітазу. Цю сантехніку варто купувати вже на етапі монтажних робіт, що спростить підряднику підгонку виходів труб під конкретні пристрої. Також маємо вирішити, чи будемо проводити труби борознами під штукатуркою чи за т.зв монтажна стіна. На час подальших робіт виходи труб до батареї закриваються спеціальними заглушками, які дають можливість штукатурити стіни та класти плитку.

Укладання плитки

Перед укладанням плитки в місцях, особливо схильних до бризок під час використання (навколо ванни, душового піддону), слід укласти вологоізоляцію, оскільки, на відміну від зовнішнього вигляду, така облицювання не є водонепроникною і це може призвести до намокання стіни в суміжній з ванною кімнаті.

Рідка плівка – готова до використання гідроізоляція ванної кімнати. Також на підлозі потрібно укласти гідроізоляцію під плитку, щоб захистити приміщення нижнього поверху від затоплення. Остаточна збірка і підключення до установки сантехніки проводиться після повної обробки стін і підлоги ванної кімнати.

Підключення до туалету

Монтаж нових сантехнічних приладів може стикнутися з труднощами, коли їх підключення, особливо до каналізації, вимагає певних умов. Вирішуючи встановити підвісний унітаз, слід перевірити, чи можна його встановити у вибраному місці без серйозних змін в інсталяції. Основним обмеженням при виборі місця для такого туалету буде розташування вхідного отвору в каналізаційну трубу.Залежно від типу раніше встановленого посуду, нечистоти відводилися під унітаз, у трубу, що проходить через стелю або на задню частину чаші через зовнішню трубу.У разі нижнього випуску відстань між отвором у стелі та стіною важлива для можливостей монтажу. Воно визначає відстань між рамою і площиною кріплення і не може бути більше, ніж дозволяє довжина кріпильних кронштейнів, і не може бути занадто маленьким, що ускладнить підключення зливу. Орієнтовно він повинен містити 7-15 см від осі відливу, якщо виробник конкретної рами не вказує інші значення в інструкції по збірці.Простіше буде регулювати випуск за допомогою труб, розташованих на стелі та пристосованих для підключення туалету познанського типу. З’єднавши коліна під різними кутами з відрізками каналізаційної труби, легко вибрати їх відповідну конфігурацію для Купить сантехніку в Кропивницькому 2підключення до каналізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як обрати розсувні двері для будь-якого приміщення: поради та рекомендації від Holz

Фурнітура та корпус ванни

Більшість вироблених в даний час ванн є т.зв. акрилові ванни, а завдяки легкості формування дозволяють отримувати різноманітні форми – від традиційних прямокутних до напівкруглих симетричних і асиметричних (кутові), овальних або круглих .Залежно від планованого розташування ванної кімнати, її можна розташувати біля стіни або посередині кімнати, враховуючи розташування зливу, підключеного до каналізації.Установці та обгородженню ванни повинна передувати підготовка місця для її встановлення. На підлогу вже повинна бути покладена плитка.Якщо ванна стоїть біля стіни, поверхню перед укладанням плитки також необхідно покрити рідкою плівкою. Вода, що стікає по стіні, проникає крізь шви, що може призвести до відволоження стіни і, як наслідок, до розвитку цвілі в сусідньому приміщенні.

Гнучка будівельна плита типу Flex значно полегшує установку круглих, напівкруглих або кутових ванн. При багатодіркових змішувачах, встановлених на краю ванни, варто встановити великі ревізійні дверцята в стіні в суміжну кімнату. Вони дозволять легко отримати доступ до арматури для можливого ремонту, а також для розміщення ємності, в якій збирається вода, що стікає з душового шланга, якщо її не заховати в спеціальну кришку.Так як вихідна труба в каналізацію повинна бути прокладена з ухилом не менше 2%, то при розміщенні сифона прямо на підлозі ми маємо обмежену допустиму відстань від каналізаційного стояка – найчастіше до 2-2,5 м. частини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Аренда спортивных автомобилей: роскошь или доступность для автолюбителей

Зливну трубу в підлогу ванної кімнати

Найпростіший спосіб обгородити простір під ванною – це встановити готову накладку, яка випускається для багатьох моделей ванн. При необхідності його можна легко демонтувати, отримавши зручний доступ до всього простору. Це рішення особливо рекомендовано в гарячих ваннах, оскільки розміщена під ним установка потребує періодичного обслуговування.Ми можемо створити постійний корпус ванни на екрануючій конструкції, використовуючи готовий пінополістирольний носій для ванн (для окремих моделей), обмурувати його або зібрати каркас із сталевих профілів. В якості декоративного покриття використовується керамічна плитка, мозаїка або облицювання з екзотичної деревини.Біля сифона в корпусі слід залишити оглядовий отвір, навіть якщо він дозволяє чистити «зверху», який дозволить контролювати простір під ванною (наприклад, виявити протікання), а також проводити будь-який ремонт. Оглядовий отвір зазвичай закривається елементом обшивки корпусу (наприклад, керамічною пластиною), що кріпиться магнітами.

Душова кабіна чи басейн на підлозі?

Прихильники прийняття душу можуть вирішити вставити душову кабіну або створити плоский дитячий басейн з точковим або лінійним зливом у підлозі.Вибираючи  душову кабіну, найкраще зупинити свій вибір на повностінній версії, завдяки якій ми отримаємо велику свободу в плануванні її розташування, а її встановлення не потребує, наприклад, прокладання труб у стіні, ретельної ізоляції. під плитку та уникнення проблемної герметизації силіконом, який часто покривається цвіллю. Ці кабіни часто оснащуються додатковими аксесуарами – тропічним душем, масажними душовими панелями, освітленням і навіть радіо.Купить сантехніку в Кропивницькому 3

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Зерновое кофе в Житомире: откройте настоящее кофейное искушение

Конструкції душових кабін зі зливом, розміщеним безпосередньо в підлозі, набирають популярність, а виробники сантехнічного обладнання пропонують все нові і нові елементи обладнання. Крім естетичних цінностей, таке рішення має і практичні переваги – забезпечує комфортний доступ до душу, полегшує утримання ванної кімнати в чистоті, а в разі поломки пральної машини захищає інші приміщення від затоплення. Напилення може виконуватися в декількох варіантах, в залежності від можливостей монтажу і трудомісткості робіт.Найпростішим рішенням є встановлення готового плоского душового піддону (акрилу, кам’яного конгломерату або емальованої сталі) в нішу підлоги. Зручним рішенням також є використання готової підплиткової панелі з готовим фасонним зливом і ущільненням.

Ультраплоский злив

Встановлюється в підлогу ванної або в раковину душової кабіни.

Більш трудомістким буде самостійно сформувати підлогу з відповідним ухилом і покрити її керамічною плиткою. Однак для створення підлогового душового піддону в шарі підлоги необхідно розташувати дренажну трубу і сифон, що в залежності від типу використовуваних елементів, вимагає створення монтажної борозни глибиною 7-15 см відносно підлоги. поверхні.

Коли ванна кімната розташована на першому поверсі або над підвалом, ми маємо потенціал легко підключити злив з відповідним ухилом до каналізаційного стояка, але в підлозі на землі це може бути проблемою, якщо стояк був забетонований в землю, і неможливо вставити дренаж досить низько.Незалежно від обраного варіанту виконання, укладати підплиткові гідроізоляційні мембрани з використанням рідкої фольги та ущільнювальної стрічки необхідно дуже акуратно.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 19745

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: