4.9
(3196)

Якщо ви зібралися провести осінній відпочинок у Львові та досі не придумали що саме там хочете робити не турбуйтеся – культурна столиця приготувала для вас багато чого цікавого. Спочатку забронюйте собі зручний номер в готелі за посиланням https://loft7.com.ua/, тоді у вас буде можливість розслабитися та не перейматися задарма про те, де пройде ваша ніч у новому місті.

Розваги у Львові Розваги у Львові  1

Як ми всі знаємо, Львів – це культурна столиця нашої держави. Саме тому вам не доведеться сумувати, перебуваючи у цьому місті! Проте окрім насолоди неймовірними пам’ятками архітектури, які ви будете бачити скрізь: у старовинних будівлях, пам’ятниках та оздобленнях середовища, ви також зможете знайти для себе багато різноманітних розваг. Серед того, що саме можна робити у Львові, ви можете обрати для себе:

  • Відвідайте популярні книжкові кав’ярні або ресторани. Львів ще з давніх часів був тим містом, куди з’їжджалися відомі письменники та художники та досі у цьому місті українських митців є дуже багато. Тому у Львові побудували багато кав’ярень, в яких ви можете не тільки насолодитися смачною їжею, але й відпочити в літературній атмосфері, переглядаючи книги та проводячи час за глибокими бесідами. Серед таких кав’ярень ви можете зупинити свою увагу на: «Краківська кав’ярня», «Місяць», «Кав’ярня на Дзеркальній». Всі вони знаходяться або на Площі Ринок – центральній площі міста, яка і визначною пам’яткою культури Львова або навколо неї.
  • Відвідування святих костелів, які можуть розповісти глибоку та цікаву історію свого існування, розвитку. Одним з таких костелів є костел Святого Юра – це один з найгарніших релігійних об’єктів у всій Україні. Ця церква є частиною світової спадщини ЮНЕСКО та визначається своєю вражаючою архітектурою і неймовірно насиченою історією, яку буде цікаво дізнатися кожному. Всередині костелу, де ви також можете досліджувати середовище, можна буде побачити ряд фресок, що мають глибокий історичний зміст та велику духовну цінність не тільки для львів’ян, але й для усього світу в цілому. Досі ті органи, що Розваги у Львові  2встановлені у костелі Святого Юра є одними з основних атракцій для музичних концертів та вистав для місцевих.
  • Музей побуту «Шевченковський Гай» також приємно здивує вас, як для першого візиту у культурну столицю. Цей музей зберігає у собі цінні спогади та історичний спадок українського народу. Він розташований у передмісті Львова, проте неподалік від його центральної частини. У вас буде можливість дослідити середовище не тільки у самому центрі, але й навколо нього, яке не менш славиться кількістю визначних місць, ніж сама культурна столиця.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Виагра – что стоит о ней знать?

Прогулюючись містом, ви будете вражені будь-якою її частиною, адже кожний куточок Львова – це витвір мистецтва, який вартий уваги людини, що бажає дізнатися більше про світову культуру та особливо своєї рідної держави. Зупиняйтеся у готелі LOFT7 та досліджуйте навколишнє середовище!

 

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 3196

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: