5
(2171)

Де купити недорогий будинок у світі

Хочеш кинути все і піти? Можливо, почати нове життя за кордоном, щоб насолоджуватися пенсії чи просто заощадити на оренді та рахунках?

Коли ви вирішуєте залишити свою країну, потрібно враховувати багато факторів: якість життя та послуг, вартість, близькість, можливості роботи. Всі параметри, які дозволять вирішити, куди переїхати, щоб жити краще.

Серед найважливіших факторів, безумовно, варто відзначити вартість будинків . Зрештою , придбання житла за кордоном , щоб використовувати його для відпочинку або здавати в оренду, є інвестицією, яка завжди дуже популярна. Купівля житла – це початок нового життя для багатьох. Життя, яке часто також починається в новій країні.

Найдешевші будинки в світі

Доступні будинки по всьому світу

У світі багато італійців, які протягом багатьох років купували нерухомість за межами Італії. Інвестиції в нерухомість, як ми знаємо, сьогодні все ще є однією з найбезпечніших форм інвестування, особливо якщо ви вирішите зробити це за кордоном, щоб розпочати новий бізнес, наприклад, щоб перетворити це майно на ліжко та сніданок.

І не хвилюйтеся, для тих, хто має обмежений бюджет, є кілька недорогих будинків по всьому світу. У цьому посібнику ми розкриваємо країни, де будинки дешеві . Подумайте: іноді вам навіть не потрібно багато рухатися!

Дешеві будинки в Європі

Де найдешевші будинки в світі ? До речі, це цікава карта, запропонована порталом “ Propertyunder20k ”, яка показує всі країни, де будинки коштують менше 20 тисяч євро . Згідно з картою, 1300 знайдено в Європі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Профессиональная DTF Печать: Революционный подход от DTF-Print.kiev.ua

Карта найдешевших будинків у світі

Абсолютні місця, де можна знайти найдешевші будинки у світі, це Туреччина (777 будинків за ціною менше 20 тисяч євро), Болгарія (572 будинки), Сербія (303 будинки), Польща (300 будинків). Тут ви можете придбати недорогі будинки навіть у найважливіших містах, наприклад у Кракові , який також виділяється тим, що є одним із найменш дорогих міст у світі .

Португалія також є одним із найзручніших ринків для купівлі недорогого житла у світі . Ціни на португальське житло нині на 9% нижчі, ніж у 2001 році. Житло в Греції також недооцінене: ціни на 44% нижчі, ніж докризи.

Найдешевші будинки в світі 3

Але саме в Албанії є одні з найдешевших будинків у світі. Тут ви можете придбати нерухомість за низькими цінами: є квартири на курортах вартістю близько 30 000 євро або нерухомість у ряді новозбудованих кондомініумів вартістю близько 40 000 євро.

Мало хто знає і бере до уваги Болгарію , де вартість будинку починається від 10 000 євро , а близькість до Греції та Туреччини робить клімат приємним, особливо влітку. Будучи частиною Європейського Союзу, немає візових обмежень.

Доступні будинки по всьому світу

Ринок доступної нерухомості в Будапешті , Угорщина, де ціни та продажі падають. Будинки втратили 10-15% своєї вартості. В угорській столиці трикімнатну квартиру в хорошому стані можна знайти в середньому в районі 50-60 тисяч євро. Оренда двокімнатної квартири – 200-400 євро на місяць.

Заморські країни, де будинки дешеві

Переїжджаючи за кордон, спокусливі можливості для дешевих будинків у світі можна знайти в Бразилії , зокрема у Віла-Вехла , де можна купити нерухомість на пляжі за 50 000 доларів. Віа Велья, відоме як Маленьке Ріо, розташоване на північ від Ріо-де-Жанейро , це пляжне місто, оточене тропічними лісами та зеленими горами. Гарне місце для відпочинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Магазин виниловых пластинок Play Vinyl: Возвращение к звуковому наследию

Таїланд є однією з найдешевших країн для покупки будинку . Сюди низька вартість життя і доступні ціни приваблюють багатьох молодих людей і пенсіонерів. Перш за все через доходи, які можна отримати від розміщення квартири на дохід, який в середньому становить близько 8%. У Паттайї та на Пхукеті їх можна купити від 1000-1500 євро за метр.

Не забуваючи про Марокко . У Касабланці, залишившись близько 2000 євро за метр, ви можете націлитися на будинок в одному з суперрозкішних районів, які з’являються спеціально для іноземців.

Найдешевші будинки в світі 4

Найдешевші будинки в світі – Марокко

Будинки за 1 євро: ось де у світі будинки дешевші Однак найдешевші будинки в світі знаходяться в Італії ! Ну так, хоча Bel Paese може похвалитися одними з найдорожчих міст у світі , є багато маленьких сіл (особливо на півдні Італії), які започаткували ініціативу « Будинки за 1 євро ».

Оновлений перелік населених пунктів, які стануть дійовими особами цього проекту, представлений на офіційному сайті . Від Сицилії до Сардинії, проходячи через Калабрію, Апулію та Кампанію, а також Лаціо, Абруццо та Марке : є багато регіонів, де можна знайти найдешевші будинки в Італії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Хостинг, VPS чи віртуальний світ: Деталі, переваги та особливості

Об’єкти продажу найдешевших будинків в Італії належать приватним особам: ті, хто купує будинок за символічну ціну в 1 євро, зобов’язуються спланувати ремонт нерухомості протягом 365 днів з моменту купівлі-продажу.

Найдешевші будинки в світі 5

Метою адміністрацій є боротьба з депопуляцією стародавніх сіл і водночас дозволити їм утвердитися в Італії, яка також вважається однією з найкращих країн для життя в Європі .

Подібна ініціатива була створена кілька років тому в Андалусії , Іспанія, саме в Маріналеда , місті з найнижчою орендною платою . Насправді всього за 15 євро можна орендувати будинок за умови, що ви долучитеся до його будівництва!

Найдешевші будинки в світі – Андалусія

Купівля будинку недорого: останні поради

Можливостей купити будинки в світі за недорого може бути дійсно багато. Все також залежить від ваших потреб і вашої орієнтації. Насправді часто можна знайти дешеві будинки, але дуже ймовірно, що вам доведеться інвестувати багато грошей, щоб перетворити це майно на комфортний будинок . Ціна зазвичай відображає його стан.

І навпаки, якщо будинок у хорошому стані, він може бути дуже маленьким або в незручному положенні. Порада полягає в тому, щоб завжди довіряти себе серйозним консультантам і агентствам з нерухомості, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Всього голосів: 2171

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: