4.7
(384)

Чому багато хто переходить від традиційного навчання до онлайн-освіти?

Все частіше онлайн – репетиторам віддають перевагу ніж традиційним заняттям у класах. Чому онлайн-навчання таке популярне? Протягом багатьох років для отримання академічної допомоги студентам доводилося, крім базових, відвідувати спеціальні індивідуальні чи групові заняття. Однак досягнення в галузі нових технологій і, особливо, виникнення мережі Інтернет, змінили підходи у викладанні. Більш детальніше можете ознайомитись і навіть поспілкуватись з репетиторамі ви можете по посиланню https://www.englishdom.com/

Якщо раніше єдиним варіантом було запросити незнайомого репетитора в свій будинок або зустрітися з ним за його межами (наприклад, на курсах), то тепер це можна зробити в режимі онлайн.

Однак якщо ви звикли до традиційної форми репетиторства, вам знадобиться деякий час, щоб перейти на новий підхід. Якщо ви ще сумніваєтеся, то поговоримо про переваги навчання з репетитором через інтернет.

Онлайн репетитори англійський

Спілкування наживо

Деякі можуть подумати, що, обравши онлайн-уроки, вони втрачають звичне живе спілкування і взаємодія обличчям до особи з репетитором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Использование силы влияния для продвижения в социальных сетях

Дійсно, займаючись через інтернет, ви обмежені в мові тіла і міміці обличчя, але саме живе спілкування з репетитором багато в чому залишається на колишньому рівні.

Додаткові зручності

Одна з причин, за якою багато студентів воліють онлайн-репетиторів звичним заняттям з викладачами, є зручність самого процесу онлайн-навчання.

Онлайн репетитори англійський 2

Раніше вам довелося координувати свій графік з графіком репетитора, шукати місце для занять, потрібні матеріали для уроку і вчасно приїжджати на саме заняття.

У випадку з онлайн-репетитором більша частина цих клопотів зникає зовсім.

Наприклад, щоб узгодити графік занять вам достатньо мати під рукою комп’ютер. Ви можете це зробити за кілька хвилин.

Та легкість і простота відрізняється і сам формат онлайн-занять. Ви можете вивчати англійську онлайн, сидячи вдома на дивані, перебуваючи в улюбленому кафе або засмагаючи на пляжі.

Від вас потрібно тільки бути онлайн в запланований час, щоб почати заняття. З цієї точки зору, навчання з репетитором через інтернет дає масу зручностей по порівнянню з традиційним способом навчання в класі або аудиторії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Магазин виниловых пластинок Play Vinyl: Возвращение к звуковому наследию

Онлайн-навчання дешевше!

Ще однією важливою перевагою навчання з репетитором онлайн є менша вартість. Якщо ви працюєте з приватним викладачем в навчальному центрі, вам доведеться платити від $10 до $50 на годину.

Онлайн – репетитори набагато дешевше і в деяких випадках ваш щомісячний платіж дорівнюватиме вищевказаним сумам. Крім того, часто, оплачуючи повний онлайн-курс, ви можете скористатися 24-годинним доступом до консультаційної допомоги викладача. Погодьтеся, це дуже здорово!

Як бачите, у онлайн-репетиторства безліч переваг. Цей сучасний спосіб навчання стає все більш популярним — ви також можете спробувати займатися з онлайн-викладачем, вивчаючи англійську мову.

Якщо ви все ще в нерішучості, напишіть нам на сайті https://www.englishdom.com/ що вас стримує — і ми  розвіємо ваші сумніви!

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.7 / 5. Всього голосів: 384

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: