4.7
(2817)

Принтер – це незамінний пристрій для друкування документів, фотографій та інших матеріалів. Але, як і в будь-якій техніці, іноді можуть виникнути проблеми з його роботою. Одна з найпоширеніших проблем – принтер не вмикається. Якщо така ситуація сталася з вами, не панікуйте. У цій статті ми розглянемо, що робити та як вирішити проблему.

Треба швидке рішення? Зверніться за ремонтом принтера та заправкою картриджів в Fullcartrdge за допомогою спеціалістів.

Перевірте електроживленняПринтер не вмикається: що робити та як вирішити проблему 2

Перш за все, перевірте, чи підключений принтер до електромережі. Переконайтеся, що кабель живлення підключений до розетки та самого пристрою. Якщо все правильно підключено, перевірте роботу розетки. Іноді проблема може бути в самій розетці, тому спробуйте підключити принтер до іншої розетки.

Перевірте кнопку вмикання

Якщо принтер підключений до електромережі, але не вмикається, перевірте кнопку вмикання. Іноді вона може бути пошкоджена або несправна. Спробуйте натиснути на неї кілька разів, або спробуйте вмикнути принтер через програмне забезпечення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Навушники Razer Kraken BT Kitty Edition Quartz Pink: Завершена інтеграція стилю та технологій

Перевірте блок живлення

Якщо проблема не в кнопці вмикання, перевірте блок живлення принтера. Якщо він пошкоджений або несправний, принтер не зможе вмикнутися. Якщо у вас є запасний блок живлення, спробуйте підключити його до принтера та перевірити, чи вмикається пристрій.

Перевірте стан кабелю USB

Принтер не вмикається: що робити та як вирішити проблему 3Якщо принтер підключений до комп’ютера через кабель USB, перевірте стан кабелю. Іноді проблема може бути в самому кабелі – він може бути пошкоджений або несправний. Спробуйте підключити принтер до комп’ютера за допомогою іншого кабелю USB.

Перевірте стан картріджів

Якщо принтер не вмикається, перевірте стан картріджів. Якщо картріджі порожні або пошкоджені, принтер може не вмикнутися. Замініть картріджі на нові та спробуйте вмикнути принтер.

Якщо жоден з цих способів не допоміг вирішити проблему, зверніться до фахівців сервісного центру. Вони зможуть діагностувати та вирішити проблему з принтером.

Принтер – це важливий пристрій, який допомагає нам друкувати документи та фотографії. Якщо принтер не вмикається, не панікуйте. Спробуйте перевірити електроживлення, кнопку вмикання, блок живлення, кабель USB та стан картріджів. Якщо жоден з цих способів не допоміг вирішити проблему, зверніться до фахівців сервісного центру. Вони зможуть діагностувати та вирішити проблему з принтером.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Велосипеды в аренду: Как они способствуют здоровью и удовольствию от прогулок

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.7 / 5. Всього голосів: 2817

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: