4.6
(2893)

Зберегти своє здоров’я та здоров’я близьких людей – це одне з першочергових завдань кожної людини. Вчені вважають, що міцний сон – це відмінне самопочуття та запорука бадьорого духу.

матраци

Недарма кажуть, що сон – найкращі ліки. А гарний сон залежить від якості ліжка та його комфортності. Якісні ортопедичні матраци з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ortopedicheskiye-matrasy-kiyev інтернет магазину “Магдек” у м. Київ забезпечать комфортний сон, і саме їх потрібно вибирати з особливою акуратністю. Зараз на ринку можна зустріти величезну різноманітність матраців, виробники яких, навперебій запевняють про покращену якість своїх виробів, але, як правило, це не завжди так.

У спеціалізованих магазинах можна знайти велику кількість пропозицій ортопедичних матраців. Насправді, будь-який матрац можна назвати ортопедичним, оскільки яким би матрац не був, він так чи інакше впливає на м’язово-скелетну структуру тіла, тільки одні матраци приносять суттєву користь, а інші, у кращому випадку – ні. Матраци діляться на безпружинні та пружинні. Пружинні матраци складаються з пружинної основи, де всі пружинні елементи жорстко пов’язані між собою, або мають незалежне відносно один одного кріплення. Якщо пружини мають окреме одне від одного кріплення, то досягається деякий ортопедичний ефект, оскільки така конструкція дозволяє суглобам і м’язам майже повністю розслабитися під час сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Казино 777 Україна: Найкращі Ігри та виграші чекають на wmcenter.com.ua

Безпружинні матраци виконуються, в основному, з латексної основи, яка може вироблятися як зі штучно виготовлених, так і з природних матеріалів. Натуральні матеріали, що служать для наповнення безпружинних матраців, це ватин, періотек або кокосова кайра. Також зустрічаються повітряні і водяні матраци. Найоптимальніший варіант при виборі ортопедичного матраца, це матрац із пружинною основою, де кожен елемент має власне кріплення. Завдяки незалежності один від одного, при тиску, пружинні елементи дозволяють матрацу прийняти зручну форму для комфортного сну, практично ідеально повторюючи анатомічну форму людського тіла. При цьому навантаження на хребет і м’язи розподіляється рівномірно, чим досягається ортопедичний ефект, що дозволяє під час комфортного сну лікувати хронічні болі в суглобах спини та шиї. Крім вибору виду ортопедичного матраца, не можна залишати поза увагою жорсткість пружинних елементів, потрібно підбирати відповідний матрац за власною вагою.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.6 / 5. Всього голосів: 2893

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Солевая жидкость для POD систем и для вейпа The Perfumers Apprentice

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: