4.9
(11857)

646384133d7d6.webp

Якщо в планах є оновлення підлоги, тоді варто розглянути можливість купити паркетну дошку, яка не тільки надасть приміщенню елегантний вигляд, але й забезпечить довговічність та натуральну красу дерева.

До появи паркетної дошки підлогове покриття виготовлялося повністю з масивних дощок і було досить дорогим навіть у минулому столітті, не кажучи вже про сьогоднішній день. Вочевидь, що основною несучою частиною є верхня частина виробу, яка безпосередньо контактує з підлогою при укладанні. А вся деревина нижче верхньої частини служить лише чорновою підлогою і не потребує високої твердості й зносостійкості дуба або ясена. Для виготовлення підкладки раціонально використовувати деревину меншої цінності, що дозволяє знизити собівартість виробу. Так з’явилася стандартна тришарова паркетна дошка.

Особливості конструкції підлогового покриття

  • Верхній (робочий) шар виготовляється з дуба, ясена, клена або інших порід деревини. Використовується або одна дошка (односмугова), або набір з декількох смуг (дво-, три- або багатосмугова). Верхній шар покривається на заводі лаком або олією.
  • Середній шар, який утворює основу дошки, зазвичай виготовляється з дощок хвойних порід, покладених вертикально, але може бути також виготовлений з деревоволокнистих плит. З’єднання паркетних дощок знаходяться в середньому шарі та майже завжди є замковими.
  • Нижній стабільний шар зазвичай виготовляється з безшовного шпону. Цей шар запобігає деформації (вигину) виробу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як вибрати найкращі засоби для догляду за тілом поради від Garna shop

Завдяки своїй конструкції тришарова паркетна дошка дуже стабільна і не змінюється в розмірах під впливом перепадів вологості або температури. Масив дерева може розсихатися, деформуватися і тріскатися.

Місце укладання стильного і практичного варіанту підлоги

6463f003ba665.webp

Завдяки своїй конструкції паркетна дошка ідеально підходить для всіх типів приміщень. Її можна укладати в приміщеннях з високим навантаженням, таких як коридори, холи й танцювальні зали. Це підлогове покриття також можна укладати в приміщеннях з підігрівом підлоги та в приміщеннях зі змінною вологістю.

Товщина верхнього шару впливає на ремонтопридатність – покриття можна ремонтувати та відновлювати, стираючи пошкоджені ділянки й повторно наносячи лак або масло. Шари з’єднані між собою вологостійким поліуретановим клеєм, тому тришарова паркетна дошка надзвичайно міцна і не ламається, не відшаровується і не деформується.

Цей виріб з деревини також має відмінні теплоізоляційні властивості та може витримувати короткочасні зміни вологості та температури. Хоча рекомендується уникати прямого контакту з водою.

Переваги паркетної дошки: краса, міцність та легкість у догляді

  1. Ціна: ця підлога, при її укладанні, не відрізнятиметься від масивної дошки, проте її можна отримати за більш доступною ціною. Мало того, вона не відрізнятиметься від натурального паркету. Верхній шар цінної деревини має товщину 3-4 мм: цього вистачить на 20 років.
  2. Довговічність: таке підлогове покриття може прослужити 20 років. Гарантується, що паркетна дошка не деформується під час використання, навіть при незначних перепадах температури.
  3. Естетичність: ще однією перевагою є привабливість матеріалу. Паркетна підлога виготовляється із зовнішнім дизайном, натхненним самою природою.
  4. Простота укладання: завдяки шаровій конструкції паркетної дошки для її укладання не потрібно довго монтувати та шліфувати ідеально рівну фанерну основу – адже вона вже знаходиться у складі виробу. Користуючись цим можливе укладання паркетної дошки «плаваючим» способом без застосування клею, причому її цілком під силу здійснити самостійно. Замкове з’єднання надійно скріплює планки одну з одною, виключаючи ймовірність розходження стиків. Також їх можна легко демонтувати, якщо потрібно замінити підлогу в приміщенні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Как перевести дюймы в сантиметры: Пошаговое руководство Veliki.com.ua

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 11857

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: