4.8
(3201)

Dyson Supersonic став одним із найкращих фенів завдяки своїй технології та якості, роблять його найбільш затребуваною моделлю.Світ фенів наповнений «мільйонами» різних моделей і брендів усіх видів, але серед усіх них є кілька брендів, які виділяються перш за все своєю історією, своєю славою чи функціями більш детально можна розглянути на https://gimarket.com.ua/

Дивно, але Dyson, бренд пилососів, зумів проникнути у світ фенів не просто розмістивши свій логотип на будь-якій сушарці, а покладаючись на свою технологію двигуна та додавши передову технологію.Сьогодні Dyson є одним із найбажаніших фенів у світі та моделлю, яку використовують багато професіоналів.

Якщо ви хочете бути в курсі

Останніх пропозицій і рекомендацій щодо продуктів, ви можете стежити за ними в режимі реального часу на сайті, де ми будемо інформувати вас про найновіші технологічні знижки.Цей фен використовує переваги технології,Дайсон 1 розробленої Dyson. Як у дизайні циклонних двигунів, присутніх у їхніх пилососах, так і в датчиках і процесорах, які тисячі разів вимірюють їх робочі функції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Какие ткани лучше подходят для изготовления мужских трусов

Dyson Supersonic став продуктом, який хочуть мати багато людей, хоча ціна цієї сушарки значно вище середньої для цих продуктів. Звісно, хто має його, задоволенний ними. Фен із цифровим двигуном, у середньому в 6 разів швидшим за двигуни інших сушарок, який також виробляє струмінь повітря під високим тиском.

Швидке висихання

1 Швидке висихання

2 Розумний контроль тепла

3 Потужний і швидкий

4 Аксесуари для всіх видів волосся

5 Використовується професіоналами по всьому світу

Надзвукова сушильна машина Dyson

Є дуже ефективним продуктом, який виконує свою роботу за менший час. Його двигун і система контролю температури дозволяють видаляти струмінь гарячого повітря, не нагріваючись і не обпалюючи волосся.Дайсон 2

Це фен, який підходить для всіх типів волосся в будь-якій ситуації, тому його широко використовують професіонали, щоб виконувати свою роботу швидше та ефективніше.

Розумний контроль тепла

Dyson Supersonic має дуже вдосконалену систему, яка вимірює температуру, щоб уникнути проблем із вашим волоссям. Таким чином спалювання волосся феном залишиться в минулому.Він здатний вимірювати температуру повітря, яке він випускає, 40 разів на секунду, оскільки це значення коливається, коли резистори починають нагріватися до моменту, коли вони вже гарячі.Автоматично регулює тепло для підтримки температури та допомагає захистити природний блиск волосся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Смак і якість для справжніх поціновувачів кави Coffeeas.com.ua

Потужний і швидкий

Dyson спирається на все, чого вони навчилися, розробляючи потужні двигуни своїх пилососів із цією сушаркою. Він має двигун Dyson V9, здатний обертатися зі швидкістю до 110 000 обертів на хвилину.Конструкція сушарки дозволяє в рази збільшити швидкість, щоб вона швидко висихало волося, звідси її дивний, але характерний дизайн з отвором у центрі.

Аксесуари для всіх видів волосся

Dyson має 4 додаткові аксесуари для формування будь-якого типу волосся. Хоча ви можете носити його без аксесуарів, ці варіанти ідеально підходять залежно від типу вашої зачіски.Найновіший аксесуар для кучерявого волосся для досягнення гладкого та блискучого покриття. Дифузор з вузьким соплом використовується для концентрації гарячого повітря для гарної укладки та стайлінгу.Більший дифузор використовується для формування локонів і створення чіткіших хвиль. Нарешті, насадка з гребінцем із широкими зубцями використовується для дуже кучерявого волосся.

Використовується професіоналами по всьому світу

Dyson зумів стати одним із тих брендів, який зі своїм першим продуктом для волосся підкорив користувачів з усього світу, а також професіоналів, які шукають якісні продукти, які завжди працюють, як у перший день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Особенности черного металлопроката и его выбора

 

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.8 / 5. Всього голосів: 3201

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: