4.9
(9645)

Сучасні технології створюють широкі можливості для представлення та просування пропозицій продажу нерухомості – на різних етапах їх створення. Це можуть бути як віртуальні 3D інтер’єрні презентації, які візуалізують заплановані інвестиції в житлову нерухомість, так і віртуальні прогулянки існуючих, вже обладнаних об’єктів з вторинного ринку.Як віртуальні 3D-прогулянки, яких все більше стає доступним у пропозиціях нерухомості, впливають на їх продаж і ринок нерухомості?3D-тури 1

Агентство “KYPIDOM” давно працює у сфері нерухомості, і може запропонувати вам по-справжньому хороші варіанти для покупки та оренди 3 D тур нерухомості  .

Виготовлення документів на нерухомість у компанії “Купи Дом” працюють фахівці сфери нерухомості, яким ваше завдання буде зрозумілим і здійсненним !!!

Що таке 3d віртуальний тур і тур по нерухомості?

Привернути увагу потенційних покупців можуть привабливі звичайні фотографії всіх приміщень та елементів облаштування нерухомості, розміщені в пропозиціях про продаж. Проте, щоб досягти такого ефекту та збільшити шанси швидше продати квартиру чи будинок, агенти з нерухомості та забудовники інвестують у підготовку т.зв. 3d віртуальна прогулянка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Преміальна нерухомість та вартість переоформлення квартири під час купівлі

Клієнт відчуває себе в приміщенні і може ходити по кімнатах. Крім того, віртуальні 3D-тури дозволяють повністю відобразити будь-який існуючий інтер’єр, наприклад, магазинів, ресторанів, квартир, службових приміщень, готелів тощо.

Кого можна запросити на віртуальну 3d прогулянку

На 3D-прогулянки можна запросити будь-кого, а віртуальний візит допоможе зорієнтуватися в деталях облаштування об’єкта. Це дає вам можливість обертати, збільшувати або зменшувати масштаб панорами.360-градусні віртуальні прогулянки вже давно доступні агентам з нерухомості, але вони також постійно вдосконалюються. Додавання до них технології 3D створює враження більшої реальності такої подорожі. Інтерактивна презентація, не обмежена рамками, показує все, що можна побачити на сайті, що позитивно впливає на привабливість пропозиції.3D-тури 2

Тривимірний віртуальний тур має зовсім інший характер, ніж перегляд фотографій нерухомості в Інтернеті. У більш розбірливий, образний і дуже детальний спосіб клієнту показують дизайн нерухомості або його обладнання, і навіть те, що є на стінах, підлозі чи стелі.

Маркетингові цілі 3d прогулянок нерухомістю

Власники квартир і будинків або комерційних приміщень, а також, можливо, в першу чергу агенти з продажу, можуть використовувати 3D-моделі дизайну облаштування в маркетингових цілях. Завдяки цьому вони можуть виділитися серед конкурентів і полегшити продаж раніше порожньої житлової чи корисної площі.Таким чином клієнти можуть побачити, який потенціал має нерухомість і як її можна використовувати в майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Приборы ночного видения: тактическое преимущество и ориентирование на местности

Віртуальні 3d прогулянки дозволяють уявити нерухомість, не виходячи з дому

Віртуальна 3D-прогулянка об’єктом часто дозволяє потенційним клієнтам уявити реальні розміри та просторість приміщення. Тоді їм не доведеться їздити на виїзд і витрачати на це час. За такими презентаціями клієнти швидше приймають рішення та влаштовують серйозні переговори щодо оформлення договору купівлі-продажу. Все тому, що 3D віртуальні тури дають точне відображення деталей кімнат, зберігаючи відстань, висоту, глибину і рівномірне освітлення – штучне і природне.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 9645

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: