0
(0)

Кредит під заставу нерухомості Київ. Кредити під заставу нерухомості у Києві. Кредити на купівлю нерухомості Київ. Кредит готівкою під заставу квартири Київ. Кредит під заставу квартири. Швидкі гроші під заставу нерухомості. Взяти кредит без довідки про доходи Київ.

Фінансова компанія Банкнота пропонує кредит під заставу будь-якої нерухомості до 15 000 000 гривень лише під 1,5% на місяць. Оформлення доступне під заставу квартири чи будинку.

Умови кредитування:-сума кредиту від 50 тис. грн. до 15 млн. грн.;-ставка за кредитом – 1,5% на місяць;-термін прийняття рішення – 9 хвилин;- ви отримуєте до 85% від ринкової вартості застави;- можливе дострокове погашення без штрафів та комісій.- кредити видаються без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією.- для отримання кредиту достатньо надати паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на заставне майно.- можливе відстрочення виплати тіла кредиту до 90 днів.Оформляємо кредит під заставу будь-якої нерухомості у Києві, Київській області, Львові, Вінниці, Житомирі, Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому, Тернополі чи Ужгороді.

+38 063 930 99 99,+38 067 930 99 99 Наш сайт https://banknota.kiev.ua/ https://banknota.kiev.ua/kredit-pod-zalog-kvartiry Телеграммы @banknota1Мы в Facebook, инстаграм и гуглhttps://www.facebook.com/FinancecompanyBanknota/?modal=admin_todo_tourhttps://www.instagram.com/banknota/https://g.page/FinancecompanyBanknota?share

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись:
Сайт знакомств Meybe top 23  Сайт знакомств Meybe top 26