0
(0)

Взяти кредит під заставу майна Київ. Гроші під заставу нерухомості в Києві. Кредит готівкою під заставу нерухомості Київ. Кредит під заставу приватного будинку у Києві. Отримати кредит під заставу майна Київ.

Фінансова компанія “Банкнота” пропонує доступні кредитні програми під заставу нерухомості лише від 1,5% на місяць. Тільки чесне та надійне кредитування!

Умови кредитування:-сума кредиту від 50 тис. грн. до 15 млн. грн.;-ставка за кредитом – 1,5% на місяць;- ви отримуєте до 85% від ринкової вартості застави;- відстрочення виплати тіла кредиту до 90 днів.- дострокове погашення без штрафів та комісій.

Кредити видаються без довідок про доходи та з будь-якою кредитною історією.

Для отримання кредиту достатньо надати паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на заставне майно.

Оформляємо кредит під заставу будь-якої нерухомості у Києві, Київській області, Львові, Вінниці, Житомирі, Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому, Тернополі чи Ужгороді.+38 063 930 99 99,+38 067 930 99 99 Наш сайт https://banknota.kiev.ua/ https://banknota.kiev.ua/kredit-pod-zalog-kvartiry Телеграммы @banknota1Мы в Facebook, инстаграм и гуглhttps://www.facebook.com/FinancecompanyBanknota/?modal=admin_todo_tourhttps://www.instagram.com/banknota/https://g.page/FinancecompanyBanknota?share

 

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись:
Сайт знакомств Meybe top 23  Сайт знакомств Meybe top 26