0
(0)

Кредит під заставу нерухомості без відмов. Кредит під заставу житла без поручителів. Кредит під заставу квартири у Києві. Оформити кредит під заставу будинку. Швидкий кредит під заставу нерухомості. Отримати кредит під заставу квартири без довідки про доходи. Кредит під заставу квартири готівкою під 1,5% на місяць.

Фінансова компанія “Банкнота” пропонує доступні кредитні програми для фізичних та юридичних осіб під заставу нерухомості всього від 1,5% на місяць.

Найвигідніші умови, доступні кожному!!!

• Сума кредиту від 50 000 до 15 000 000 гривень• Ставка від 1,5% на місяць• Видаємо до 85% від ринкової вартості застави• Термін кредитування від 3 до 60 місяців• Кредити видаються без довідок про доходи та з будь-якою кредитною історією• Видача коштів в день звернення• Дострокове погашення без штрафів та комісій• Заставою може бути будь-яка нерухомість

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Для оформлення потрібні лише паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на заставне майно!

Кредитуємо під об’єкти будь-якої нерухомості у Києві, Київській області, Львові, Вінниці, Житомирі, Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому, Тернополі чи Ужгороді.

Вибираючи компанію “Банкнота”, Ви отримуєте чесне та надійне кредитування на весь термін співробітництва!

Задетальною інформацією звертайтесь за контактами, зазначеними в оголошенні:+38 063 930 99 99,+38 067 930 99 99 Наш сайт https://banknota.kiev.ua/ https://banknota.kiev.ua/kredit-pod-zalog-kvartiry Телеграммы @banknota1Мы в Facebook, инстаграм и гуглhttps://www.facebook.com/FinancecompanyBanknota/?modal=admin_todo_tourhttps://www.instagram.com/banknota/https://g.page/FinancecompanyBanknota?share

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись:
Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2