0
(0)

Регулятор напруги DATAKOM AVR-4 – це електронний пристрій, який дозволяє генератору виробляти фіксовану вихідну напругу.Пристрій має відкрите шасі, смоляну конструкцію і призначений для монтажу в клемній коробці генератора. Пристрій не включає рухомі частини; тому він здатний працювати в умовах сильної вібрації.Пристрій вимірює фазу до нейтралі генератора і регулює напругу постійного струму, що подається на обмотку збудження, щоб досягти потрібної напруги.Пристрій має функцію низькочастотного захисту. Схема вимірювання частоти постійно контролює вихід генератора і забезпечує низькочастотний захист системи збудження, зменшуючи вихідну напругу пропорційно частоті нижче 45 Гц.Потужність збудження отримується безпосередньо від клем генератора. Необхідна мінімальна залишкова напруга для нарощування становить 2 В змінного струму.Вихідним каскадом пристрою є напівхвильовий тиристорний вихід, пов’язаний з вільним діодом.В основному пристрій сумісний з усіма безщітковими генераторами змінного струму. Для цього також передбачений потенціометр регулювання стабільності.

ОСОБЛИВОСТІ:Напівхвильовий тиристорний вихідВихідна напруга 0-115 вольтЗапуск від 2 В змінного струмуСумісний з різними генераторамиПризначений для сильно вібраційного середовищаВбудована система регулювання напругиРегулювання стійкостіМ’який пуск напругиСумісний з частотами 50 і 60 ГцНизькочастотний захистПроста схема підключення.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:INPUTНапруга 195-265 V-AC (L-N)Частота 50/60 Гц номінальнаВИХОДМаксимальна напруга 115 В постійного струму на вході 230 В змінного струмуМаксимальний струм 4 A-DC (безперервний)РЕГУЛЮВАННЯ±%1 (з %4 управління двигуном)М’який СТАРТ2 секПІД ЗАХИСТОМ ЧАСТОТИ45 ГцЗБИРАЙТЕ НАПРУГУ2 V-AC на клемах AVRРОЗМІРИ125x68x35 мм (Д х Ш х В),Вага: 200 грЦентри кріплення: 115 мм, 2xM6ЕКОЛОГІЧНІРобоча температура від -20 до +70 °CМаксимальна вологість 95% без конденсації.Температура зберігання від -30 до +80 °C

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись:
Сайт знакомств Meybe top 23  Сайт знакомств Meybe top 26