4.9
(1392)

Забезпечте резервне живлення Вашого будинку, під час перебоїв у подачі електроенергії, за допомогою EcoFlow RIVER 2. Мобільний офіс, виїзна фотозйомка не бояться відключення електрики, адже RIVER 2 гарантує повну безпеку. https://norfin.com.ua/ua/zariadnaia-stantsyia-ecoflow-river-2-256-vtch/

 

Мега швидка зарядка Швидка зарядка б’є нові рекорди – 60 хвилин для повних 100% заряду! Наприклад, iPhone 14 Pro Ви зарядите всього за 0,5 години, Макбук Про – 1,6 години, Айпад Про – всього за 0,7 години.

 

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Більше циклів життя EcoFlow RIVER 2 = висока безпека та стабільність + збільшення терміну служби у 6 разів. А все завдяки літій-залізо-фосфатній батареї, яка витримує 3000 циклів.

 

Дуже легкаRIVER 2 має портативний дизайн для легкої подорожі. Важить станція лише 3.5 кг! Габарити: 14.5 х 21.5 х 24.5 см.

 

https://norfin.com.ua/ua/zariadnaia-stantsyia-ecoflow-river-2-256-vtch/

Багатий інтерфейсСтанція має багато різних роз’ємів для Вашого комфорту:

4 режими виведення5 вихідних портівLi out x1Type-C швидке світло x1Вихід USB x2Вихід змінного струму 220 x1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Фен Dyson: 5 особливостей

 

 

Турбота про Вашу безпекуКрім легкості та функціональності, дуже важлива і безпека. Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 завжди тримає Вас під захистом, адже має:

Інтелектуальний вентилятор, що охолоджує, з регульованою температуроюЕфективне розсіювання теплаВогнезахист класу V-0UL сертифікаціюІнтелектуальну систему керування батареями BMSВісім дуг безпекиВідмовостійкий акумуляторЗахист від перенапруги/перерозрядження/перевантаження/короткого замикання

 

 

Розумніше з додаткомУ EcoFlow є свій додаток, який показує, скільки сонячної енергії ви споживаєте і скільки ват споживає ваша плойка і міні-холодильник. Використовуйте програму EcoFlow для керування станцією з будь-якого місця за допомогою Wi-Fi. Також є зв’язок із Bluetooth при відключенні від мережі. Все для надання універсального рішення з електропостачання для вашої родини.

 

5 способів заряджанняВи можете зарядити свою станцію будь-яким із цих способів:

Зарядка від мережі – 220-240В, 8А, 360ВтЗарядка від сонячної панелі – 11-30В, 8А, Ti0OWАвтомобільна зарядка – 12 В/24 В постійного струму, 8 А, 100 ВтТрадиційний генераторЗаряджання інтелектуальним генератором Zhenghao – 1 година для повної зарядки, 360 Вт (максимум)

https://norfin.com.ua/ua/zariadnaia-stantsyia-ecoflow-river-2-256-vtch/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як обрати ортопедичний матрац

Що в коробці?Зарядная станция EcoFlow RIVER 2

Інструкція

Гарантійний талон

Мережний зарядний кабель

Кабель для зарядки прикурювача автомобіля

Подарунковий кабель для заряджання сонячної панелі

 

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 1392

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: