4.8
(21736)

Заробити на спілкуванні з людьми

Наш сайт пропонує вам заробити на спілкуванні з людьми! Якщо ви – товариська та компанійська людина, то ці якості допоможуть вам отримати цікавий підробіток! Стати нашим другом на годину, щоб допомогти людям, які потребують спілкування, підтримки, можливості виговоритися. Подібна послуга – норма у багатьох країнах світу. Це – вирішення гострої потреби кожної людини у дружньому плечі, яку відчувають мешканці великих міст.

Заробити на спілкуванні

Заробити гроші на спілкуванні: нова можливість

Ще відносно недавно робота психолога належала до розряду рідкісних і незрозумілих для багатьох людей. Але зараз звертатися до такого фахівця – норма, як сходити до поліклініки під час застуди. Послуга “друг на годину” з’явилася в наших широтах відносно недавно – і швидко набирає популярності.

Сервіс дає можливість заробити гроші на спілкуванні – майже як психолог. Тільки з тією відмінністю, що ви просто складаєте компанію людині. Деякі проводять паралель із японськими гейшами, яких запрошували на вечірки для тих самих цілей. Адже спілкування – це мистецтво.

Через велику зайнятість, неможливість підтримувати шкільну чи студентську дружбу, ми опиняємося в ізоляції. Але людина – істота соціальна. І бажання спілкування нікуди не пропадає. Самотність – це добре, тільки коли просто є потреба побути на самоті. Але коли це вимушений захід – людина страждає.

Заробити на спілкуванні 2

Ще одна причина популярності послуги – переїзд до іншої країни чи міста, часті відрядження. І якщо на новому місці у вас немає знайомих, це пригнічує, адже буквально поговорити нема з ким. А наш сервіс врятує від гнітючої самотності!

Саме тому з’явилася можливість заробити спілкування. Вам потрібно просто скласти компанію – у кафе, на виставці, під час відпочинку. Вашої допомоги потребують – і ви її даєте. Приблизно так само, як психолог, який витрачає свій час на допомогу клієнтам. Тільки для звичного спілкування не потрібно вивчати психологічні науки в університеті.

Бізнес на оренді друга: хто може заробити на цьому

Працювати другому на годину може будь-яка людина. Наш сайт не має обмежень за віком, статтю чи професією. Від вас вимагається лише бажання допомагати людям, давати їм те, чого вони потребують. А якщо ви ще й власник:

 • Яскравою та небанальною харизмою, яка притягує всіх і кожного;
 • Захоплюючого хобі чи цікавої роботи;
 • Нестандартна зовнішність.…

то це стане лише перевагою! Адже оригінальні особи завжди приваблюють! Бізнес на оренді друга – це непогане збільшення до зарплати, стипендії, можливість підробити на період пошуку нової посади.

Заробити на спілкуванні 3

Підробити можуть студенти чи працюючі люди. Головне, щоб у вас було трохи вільного часу та бажання спілкуватися. Тоді бізнес на оренді друга стане не лише додатковим джерелом доходу, а й захоплюючим хобі.

Оренда друга для заробітку: кому це потрібно

Сучасні люди відчувають нестачу спілкування – особливо це стосується мешканців великих міст. Наш час забирає робота та побутовий клопіт. У результаті на зустрічі з друзями залишається дедалі менше можливостей. А це здатне зруйнувати навіть найміцнішу дружбу. Люди просто поступово перестають спілкуватися, при рідкісних зустрічах їм нема про що говорити.

Саме таким людям потрібна оренда друга – для заробітку достатньо запропонувати свої послуги! Ви можете скласти компанію для посиденьок у кафе, походу магазинами, відвідування виставки чи кіно.

Заробити на спілкуванні 4

Проблемою стає і переїзд до іншої країни чи міста. Там нема з ким спілкуватися, адже друзів не заведеш за пару днів чи тижнів. Вимушена самотність затьмарює радість від нового місця проживання. Та сама ситуація з відрядженнями та відпустками. Якщо в новому місті немає хоча б друзів, поїздка буде нудною.

Як бачите, оренда друга для заробітку – популярна послуга. Люди вдаються до неї з багатьох причин. Серед них також такі:

 • Потрібен компаньйон для того, щоб сходити на цікаву вечірку, виставку, концерт чи інший захід. Трапляється, що інтереси з чоловіком чи дружиною не збігаються, друзі йти не хочуть, а йти одному – нудно.
 • Компанія для шопінгу – так, і для походів по магазинах потрібна цікава людина! Адже часто шопінг – це не просто вибір потрібних товарів, а спосіб розваги, відпочинку.
 • Для походу на захід, де потрібна компанія. Наприклад, у Японії, молоді люди часто користуються послугою, якщо потрібно прийти на сімейну вечерю з дівчиною. Це допомагає їм позбавитися нав’язливих розмов про необхідність створення сім’ї.

Таким чином, заробити на звичайному спілкуванні цілком реально!

Заробити на спілкуванні 5

Заробіток на спілкуванні з людьми: конфіденційність

Головна умова для всіх, хто хоче отримати такий заробіток у спілкуванні з людьми, – це конфіденційність. Як і у звичайній дружбі – «не за гроші» – ви повинні зберігати секрети друзів і не розповідати про них іншим. Але в даному випадку в принципі не потрібно комусь розповідати про те, що ви дізналися, поспілкувавшись з людиною.

Заробіток спілкування з людьми часто пов’язаний з тим, що вам довіряють особисту інформацію. Достеменно відомо, що простіше виговоритися сторонньому, ніж відкритися родичам чи друзям. Саме тому друга на годину не завжди потребують лише самотні люди. Іноді це просто необхідність вилити душу.

Як бачите, робота трохи схожа на психологічну допомогу. Як і психологи, ви не повинні розголошувати іншим те, що почули під час бесіди. Це – основа будь-якої «звичайної» дружби. Тобто все по-справжньому!

Заробити на спілкуванні 6

Сервіс “Друг на годину”: як це працює

Щоб скористатися послугою, людина переглядає анкети, які є на нашому сайті. Для їх перегляду не потрібна реєстрація і це безкоштовно.

Щоб прискорити процес вибору, наш сайт має зручну схему пошуку:

 • Потрібно вибрати країну, потім місто зі списку.
 • Вказують стать бажаного друга на годину.
 • Встановлюють інші параметри.

За такими фільтрами сайт пропонує відповідні анкети, з яких відбувається подальший вибір. Сервіс «Друг на годину» допоможе знайти співрозмовника для різних приводів.

Поруч із фото знаходиться коротка інформація про людину. Тут можна описати все, що бажаєте – від захоплень до політичних поглядів. Зв’язатися з потенційним другом можна безпосередньо – в анкеті є номер телефону або інші контактні дані.

Заробити на спілкуванні 7

Друг на годину: як виникла ідея

Нестача спілкування – одна із проблем сучасного людства.

На планеті живе більше семи мільярдів людей, але чимала частина цієї кількості почувається самотніми. Зі зростанням рівня життя, з технологічним прогресом та появою інших благ цивілізації у багатьох людей просто не залишається часу на спілкування. І першими це зрозуміли у Японії.

Японія – країна дивовижних контрастів, де традиції тісно переплелися із передовими технологіями. І таке диво стало можливим завдяки працьовитості японців. А точніше – традиції працювати понаднормово. Навіть якщо офіційно робочий день співробітника – до 17.00, то він не піде зі свого місця відразу після закінчення цього часу. ознака поганого тону – йти з роботи вчасно.

Заробити на спілкуванні 8

Саме тому японці працюють багато – більшу частину дня. За такого ритму життя на дружбу та стосунки зовсім не залишається часу. З’являється вільний час на вихідних або після роботи – але провести його буває ні з ким. У відповідь на подібне було створено подібний сервіс.

Згодом послуга поширилася куточками світу. Поступово вона дійшла до наших широт. І якщо спочатку до неї ставилися насторожено чи скептично, то зараз усе змінилося. Дедалі більше людей звертається до нас за допомогою – знайти хорошого співрозмовника, компаньйона. Адже зараз не лише японці приділяють багато часу роботі.

У наших реаліях люди різного віку почуваються самотніми приблизно з тієї ж причини – робота забирає багато часу. Старі друзі губляться, а знайти нових – складно, немає часу. Саме тому така робота досить потрібна!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Паспортно-визовый партнер: Профессиональная помощь в оформлении документов

Скільки платять за таке спілкування

Спілкування – безцінно, адже дружню підтримку чи можливість виговорити не можна оцінити. Але витрачений час – цінний ресурс, який не можна відновити чи повернути назад. Ціна зустрічі визначається заздалегідь, в середньому – від 200 гривень за годину. Переглянути пропозиції можна тут по посиланню  чи в розділі знайомства на сайті Робота 999

Вартість зустрічі обговорюється заздалегідь та безпосередньо. Ви реєструєтесь на нашому сайті, де ви вказуєте свій номер телефону. Тому людина, зацікавлена ​​у спілкуванні з вами, зателефонує безпосередньо вам же. Жодних посередників. І гроші ви отримуєте з нього.

Заробити на спілкуванні 9

Підробіток на спілкуванні: як розпочати

Така підробіток зі спілкуванням за своїми характеристиками схожа з діяльністю психолога. Як і цей фахівець вам потрібно буде уважно слухати, реагувати, розуміти співрозмовника, давати йому моральну підтримку. Проте розбиратися в проблемах чи переживаннях не знадобиться. Вам досить просто спілкування.

Щоб стати другом на годину, визначтеся з часовими рамками. Скільки ви зможете витрачати час на таку роботу? Коли вам зручніше зустрічатись з людьми? Це допоможе уникнути непорозуміння у майбутньому.

Щоб підробіток спілкування став вашою новою професією, пройдіть реєстрацію на сайті. Вона включає такі дані:

 • Ім’я, стать та вік;
 • Місто проживання;
 • Номер телефону чи інші контакти зв’язку;
 • Невеликий опис – чим ви можете зацікавити потенційного друга.

Така реєстрація чимось схожа із заповненням анкети на сайті знайомств! Тим паче, що й гарне фото треба додати.

Заробити на спілкуванні 10

Після того, як ви пройшли реєстрацію, все з’явиться на сайті у формі невеликої анкети. Її побачить будь-яка людина, яка зайде до нас для пошуку приємного співрозмовника чи веселої компанії.

Залишається тільки чекати на дзвінки або повідомлення. Якщо з вами зв’язалася людина, заздалегідь обговоріть всі деталі зустрічі. Наприклад:

 • Місце та час;
 • Теми майбутнього спілкування;
 • Можливі ідеї та побажання;
 • Дрес-код (потрібний для походу на певний захід).

Тобто обговоріть заздалегідь все, що вас цікавить, що може зробити зустріч більш комфортною. В принципі, це буде та сама розмова з другом – адже з ним ви теж заздалегідь обговорюєте місце, час, у чому туди прийти тощо. Така підробка на спілкуванні не вимагатиме від вас додаткових знань чи навичок. Ви просто складаєте компанію іншій людині, яка її потребує.

Яким буде спілкування

Як потенційні клієнти, так і люди, які бажають заробити на спілкуванні, переживають, що подібна зустріч буде натягнутою, зім’ятою та «несправжньою». Ми звикли до того, що дружба не те, за що платять. Її неможливо купити. І якщо за спілкування доведеться платити гроші, то й стосунки таких людей будуть фальшивими. Однак це не так.

Наш сайт дає людям те, що їм необхідно для гарного настрою та самопочуття. Спілкування – важлива складова, без якої навіть за відсутності інших проблем людина почувається розбито. Різниця із звичайним спілкуванням та у форматі друга на годину – це лише оплата за витрачений вами час. І це не означає, що емоції та почуття будуть несправжніми, а слова – брехнею.

Ваша робота буде чимось схожою на рід занять, за який раніше відповідали гейші. Вони складали компанію гостям на важливому прийомі, вечірці, святах. Вони розважали розмовою, грою на інструментах та танцями. Звичайно, два останні пункти від вас ніхто не вимагатиме. Але мистецтво розмови – те, що цінувалося завжди, і не втратить своєї важливості у майбутньому.

Заробити на спілкуванні 11

Що цікаво, обидва явища – гейші та «друг на годину» з’явилися в Японії. Як бачите, ця нація завжди перебуває на крок попереду, передбачаючи потреби людини.

Підводні камені

Деякі люди схильні плутати сервіс один на годину з ескортом або подібними послугами. Наш сайт і те, чим ви займатиметеся, не має нічого спільного з ескортом та наданням сексуальних послуг. Ви продаєте своє спілкування та витрачений на нього час. Але на «романтичне» продовження людина, яка прийшла на зустріч, не може розраховувати.

Оскільки зустрічі відбуваються в людних місцях, то й боятися вам нема чого. Навіть якщо будуть натяки на «цікаве продовження», ви маєте право відмовитися і піти. Тому боятися нічого.

Заробити на спілкуванні 12

Підробити студенту просто!

Найчастіше нашими друзями на годину стають саме студенти, адже навчання дозволяє виділити час на підробіток. І такий рід занять якнайкраще підходить, адже не має жорсткого графіка. Незважаючи на певний рівень свободи, не всі студенти можуть влаштуватися на стандартний робочий графік чи півставки. Адже тоді на навчання майже не лишається часу.

Тому, при виборі, як підробити студенту, багато хто вибирає саме «друга на годину». Ви самі визначаєте час, коли можете зустрітись. Зазвичай, це вечір – коли у всіх закінчується робота та навчання. Отримані кошти – чудова можливість жити не на одну стипендію або заробляти додатково, мешкаючи з батьками.

Заробити на спілкуванні 13

У таблиці ви бачите, у яких країнах ми працюємо, і які послуги можемо запропонувати.

Країна

Росія

Україна

Іспанія

Стать

Чоловіки

Жінки

Категорія спілкування

Друг на годину

Собутильник на годину

Тобто підробити студенту можна у будь-якому місті Росії чи України. Також наша географія розширюється, зараз ми шукаємо друзів у сонячній Іспанії.

Як працює наш сайтКожна людина, яка бажає стати другом на годину, коротко описує себе, додає фотографію. Ваша анкета буде доступна багатьом людям – і реєстрація на сайті для її перегляду не потрібна. Тобто людина не платить лише за те, щоб отримати дані для вибору.

Заробити на спілкуванні 14

Цілі нашого сайту:

Допомога в пошуку компанії для звичайного спілкування.Боротьба з самотністю – вимушеною, яка буває далеко не на радість.Допомога тим, хто переїхати в іншу країну чи місто, опинившись у вимушеній ізоляції. Жодні відеодзвінки не замінять радість від зустрічей.Допомога для тих, хто опинився на відпочинку чи у відрядженні один, а довкола – незнайоме місто.Ви можете особисто допомогти таким людям у важкій для них ситуації! Достатньо зареєструватися у нас на сайті, створивши анкету. Жодних додаткових вкладень не потрібно! Від вас потрібне лише бажання спілкуватися! Разом з нами ви станете одним із тих людей, які рятують інших від самотності та нудьги!

Сайт знайомств: як заробити на спілкуванні

Ще 20 років тому було важко уявити, що Інтернет стане невід’ємною частиною життя кожної людини. Тут можна не тільки розважатися, а й також працювати, отримувати неоціненний досвід, розвиватися, знаходити нових друзів та спілкуватися з людьми, які перебувають за кілька сотень, тисячі кілометрів від вас.

Заробити на спілкуванні 15

Заробіток на спілкуванні – сайт знайомств

Ми навчилися замовляти речі, їжу онлайн, купувати техніку та будувати повноцінні віртуальні відносини як любовні, так і дружні. Завдяки сайту знайомств, де платять за спілкування, кожна людина зможе організувати собі віддалену роботу. В результаті люди можуть обмінюватися думкою, ділитися своїми думками та враженнями, весело проводити час із цікавими людьми.

При цьому для віртуальної комунікації можна використовувати всі можливі способи та методи: голосові повідомлення, листування, відеотрансляцію. Однак заробіток від такої роботи буде не віртуальним, а цілком реальним. Усе це здійснюється з допомогою спеціальних партнерських програм. Таким чином, ви допомагаєте сайту, компанії розвиватися у цій сфері діяльності, а вам за цю роботу сплачують певну грошову суму.

Популярна робота на сайті знайомств

Сьогодні кожна людина має унікальну нагоду – завести нові знайомства, не виходячи з дому. Причому такі знайомства часто переростають у дружбу. При цьому ви маєте можливість регулярного заробітку. Це чудовий шанс знайти себе, здобути фінансову незалежність, відмовитися від основної роботи зі складним та набридливим графіком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Сварочный аппарат: основные принципы выбора и применения

Спеціальні сайти для спілкування з іноземцями допомагають розмити всі межі, завдяки чому можна заводити нові знайомства, перебуваючи в будь-якій точці світу. При цьому, наскільки ефективним буде ваше спілкування з новим другом, залежить тільки від вас, від докладених до цього зусиль вашої комунікабельності.

Зрозуміти, чому сайти знайомств, які платять за спілкування, стають дуже популярними та затребуваними, досить просто. Насамперед це унікальна можливість стати самостійною людиною, яка має улюблену роботу, яка приносить задоволення та стабільний заробіток. Крім того, ви самі собі начальник і можете легко планувати власний робочий графік, вибираючи зручний день і час для роботи.

Спілкування з іноземцями за гроші

Одним із найпопулярніших способів заробітку в Інтернеті є спілкування з іноземцями. В результаті у вас з’являється чудова можливість щодня заводити нові знайомства та знаходити друзів за інтересом. При цьому є кілька варіантів такого спілкування:

листування та виключно текстове спілкування;дзвінок по відеозв’язку та спілкування на камеру.Заробіток у спілкуванні з іноземцями

Заробити на спілкуванні 16

Окрім нових знайомств, ви також маєте можливість «підтягнути» власні знання іноземної мови. Використовуючи перекладач, спілкуватися з іноземцями можуть навіть ті, хто зовсім не володіє іноземною мовою.

Більшість іноземців спілкуються англійською мовою, а тому ви зможете поступово вивчити англійську, запам’ятовуючи окремі слова та фрази, які найчастіше використовує ваш співрозмовник у спілкуванні. В результаті можна заощадити власні гроші на заняттях із репетитором.

Якщо ви шукаєте додаткову зайнятість, така робота стає справжнім порятунком для фінансового стану. Не треба нікуди їхати, рано вставати, платити за оренду офісу. Все спілкування може відбуватися вдома. Для цього вам знадобиться Інтернет, комп’ютер, ноутбук та інші гаджети для зв’язку та, звичайно ж, величезне бажання відшукати нових друзів.

Дистанційна робота для студентів

Віддалена робота – це можливість не тільки вийти з рутинного життя, але й чудово з користю провести час. Такий спосіб заробітку дуже часто обирають саме студенти, які не мають можливості влаштуватися на повноцінну роботу в реальному світі з досить щільним графіком. Коли стипендії недостатньо, потрібно шукати інші популярні способи.

Сайти знайомств, за які платять гроші, допомагають студентам знаходити роботу у віртуальному світі, де вони можуть самостійно обирати найбільш підходящий графік та регулювати власний дохід. Дистанційна робота є чудовим рішенням, оскільки молоді хлопці та дівчата отримують шанс навчитися чогось нового, познайомитися з цікавими людьми та, можливо, завести корисні знайомства.

Знаходячи друг за кордоном, ви тим самим збільшуєте власні шанси поїхати відпочивати за кордон, працювати або навіть жити. Адже у вас там буде добрий друг, у якого завжди можна зупинитись. Тому така сфера дуже перспективна для молодих людей, які шукають можливість швидкого і додаткового заробітку, не виходячи з дому.

Переваги віддаленої роботи

Переваг такої роботи досить багато, тому необхідно відзначити кілька особливостей, які вважаються найголовнішими:

Заробити на спілкуванні 17

Немає потреби в навчанні при знайомстві з новою для себе сферою діяльності. Це особливо важливо для двох категорій людей: студентів, які не мають вільного часу на додаткове навчання; тих, хто шукає додатковий заробіток, за винятком основної роботи. Складнощі можуть виникнути тільки у тих, хто не є повноцінним користувачем Інтернету і погано розуміється на гаджетах.

Але, як показує статистика, таких людей менше ніж 1%. Адже сучасні технології опанували навіть пенсіонери. Можливість працювати віддалено. Вам не потрібно щодня прокидатися в один і той же час, збиратися та їхати на роботу в автомобілі, у громадському транспорті. Тепер заробляти гроші можна, не виходячи з дому. В результаті вдається займатися улюбленою справою у спокійній та приємній домашній обстановці.Зручний робочий графік. Віддалена робота не завдає ніяких незручностей. Ви зможете працювати тоді, коли вам захочеться та відпочивати у будь-який день тижня. Ви самі собі начальник, який диктує робочий графік та умови роботи. Але при цьому не варто забувати про те, що від кількості часу, витраченого на спілкування, залежить ваш щомісячний заробіток. Немає необхідності вкладати гроші у свій розвиток.

Це ще одна важлива перевага. Вам не потрібно додатково придбати будь-яку техніку, допоміжні матеріали для роботи. Жодних витрат – виключно чистий дохід! Кожна сучасна людина в квартирі або в будинку має комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон з можливістю виходу в Інтернет.Матеріальна незалежність.

Це останній і не менш важливий плюс, яким може похвалитися кожен, хто вибрав спосіб заробітку через Інтернет – спілкування із людьми за гроші. Ви більше не житимете від зарплати до зарплати, рахуватимете кожну копійку і довго накопичуватимете на свою мрію. Ваш рівень доходу залежить лише від вас самих.Сайти, де платять за спілкування, допомагають усім охочим знайти дистанційну роботу без будь-яких стартових вкладень. Ви отримуєте абсолютну свободу дій та шанс покращити стан свого життя вже сьогодні, не відкладаючи таких кардинальних змін «на потім».

Друг на годину – чудовий спосіб швидкого заробітку

Скориставшись послугами нашого спеціального сервісу, кожен користувач зможе знайти нові знайомства і тим самим знайти роботу своєї мрії. При цьому таке спілкування не передбачає жодного інтиму! Ви зможете будувати дружні стосунки з хлопцями та дівчатами зі свого міста, з України та інших країн.

На сьогоднішній день мільйони людей страждають від самотності і потребують хоча б незначної уваги до своєї особистості. Ви можете стати тією самою людиною, яка вислухає, дасть слушну пораду і стане справжнім другом. Просто уявіть собі: за те, щоб їх вислухали, люди готові платити гроші.

При цьому наш сайт пропонує максимально швидкий та простий пошук. Усі зареєстровані користувачі мають можливість спілкуватися між собою. Завдяки заповненій анкеті кожної людини, ви зможете дізнатися трохи більше про неї перед початком спілкування, дізнатися, яке у неї хобі, чим вона займається життям, чим цікавиться. Все це допоможе знайти потрібний підхід до кожного юзера і почати з ним розмову. Крім того, ви завжди зможете переглянути всіх людей, які знаходяться поблизу, познайомитись з ними та завести нові знайомства.

Як швидко знайти друзів і почати заробляти?

Листування за гроші – чудовий спосіб швидкого заробітку в мережі Інтернет. Щоб почати заробляти сьогодні, потрібно виконати всього кілька простих кроків, одним з яких є обов’язкова реєстрація на нашому сайті.

Заробити на спілкуванні 18

Щоб унеможливити реєстрацію шахраїв, весь процес авторизації проходить виключно через робочу електронну пошту користувача. Для створення власного профілю потрібно вказати таке:

Своє ім’я та місце розташування (місто, країна).Вказуємо дату народження, вибираючи день, місяць та рік.Залишаємо адресу електронної пошти.Вигадуємо пароль від 6 до 50 символів. Не розголошуйте пароль стороннім особам.В результаті процес реєстрації не займе багато вільного часу.

Ще один важливий нюанс, який чинить особливий вплив на суму вашого майбутнього заробітку – це правильно заповнена анкета. Тому рекомендується трохи розповісти про себе у відповідному полі: вкажіть свої захоплення, теми, на які вам цікаво буде спілкуватися. Надалі вас зможуть відшукати інші користувачі сайту, враховуючи однакові теми та хобі, які збігаються.

Нові знайомства в Інтернеті: власний онлайн бізнес

Розпочати спілкування в Інтернеті за гроші може абсолютно кожен. Універсальність є ще однією важливою перевагою цього методу. Наш сайт не має жодних обмежень: ні за віком, професією, статтю, захопленням. Якщо у вас є бажання допомагати людям та спілкуватися з ними на різні теми, ви зможете стати тим самим другом на годину. Така робота здатна приносити як гроші, а й справжнє задоволення від спілкування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Магістерська робота та як замовити послуги по написанню

Заробити на спілкуванні 19

Все, що потрібно від вас – це:

Бути яскравою та оригінальною особистістю, яка притягує до себе людей та легко перемикається з однієї теми на іншу. Мати захоплюючу основну роботу або власне захоплення, про яке ви завжди зможете розповісти іншим користувачам – своїм потенційним друзям у мережі.Бути відкритим до нових знайомств, можливості подорожувати і тим самим мати бажання добре заробляти.Якщо все вищеперелічене – це 100%-ве влучення в ціль, тоді ви маєте величезні переваги перед іншими користувачами, а значить можете заробляти справді багато. Адже оригінальні особистості з неординарною зовнішністю завжди цікаві та привертають до себе увагу інших людей.

Чому люди готові платити за спілкування?

Незважаючи на величезну кількість можливостей, більшість людей продовжують шукати друзів у мережі Інтернет. У реальному житті їм досить складно першими розпочинати діалог і підходити до незнайомих людей, а у віртуальному світі все набагато простіше, яскравіше та яскравіше.

Найчастіше люди вдаються до послуги «плата за спілкування» у таких випадках:

Коли потрібно терміново відшукати людину, яка становитиме компанію під час походу на виставку, у театр, на концерт, на вечірку чи на будь-який інший захід.Коли необхідно знайти компанію для шопінгу. Ходити магазинами самостійно досить нудно. Крім того, завжди важливий погляд з боку: саме друг підкаже, йде вам те чи інше вбрання.Коли нудно і нема з ким поговорити, хочеться висловитися, отримати підтримку, нехай навіть через монітор комп’ютера.Коли є бажання обговорити з кимось певну подію, прочитану книгу, серіал чи фільм.Вимушена самотність затьмарює радість від дрібних подій, що відбуваються в житті людини, тому кожному важлива підтримка та розуміння її знайомих, друзів.

Як правильно заповнити анкету: що слід врахувати?При заповненні власної анкети пам’ятайте про те, що в першу чергу – це ваша візитна картка та ваше резюме, з яким ви влаштовуєтеся на роботу, але на віддалену роботу. Люди, які надалі з вами спілкуватимуться виступають у ролі роботодавців, які перед тим, як написати, уважно вивчають запропоновану їм інформацію. Виходячи з отриманої інформації, кожен користувач ухвалює рішення: написати вам чи ні.

Як заповнювати анкету правильно

Безумовно, ви зацікавлені в якомога більшій кількості людей, які готові розпочати з вами спілкування, а тому слід приділити особливу увагу якісному створенню власної анкети. Насамперед, не варто ігнорувати рядок «Про себе». Тут ви зможете трохи поділитися своїми інтересами, захопленнями та загалом розповісти про себе, як про особистість. Людина з того боку монітора вас зовсім не знає, а тому йому буде цікаво познайомитися з вами спочатку заочно, а потім розпочати листування.

Заробити на спілкуванні 20

При цьому не варто писати надто довгий текст, розповідаючи про себе та розхвалюючи себе. Як правило, на постійне вивчення профілю кожен користувач витрачає не більше 20-30 секунд. Саме за такий проміжок часу він повинен зрозуміти, хто ви такий і чи цікаво йому з вами спілкуватися.

Як розкрутити свій профіль?

Однією з найголовніших помилок, що часто зустрічаються, є те, що далеко не кожна людина, яка бажає заробляти в Інтернеті, пише першим. Найчастіше він заповнює анкету і чекає, коли до нього активно «стукатимуться» потенційні друзі.

Важливо бути досить активним і першим пропонувати спілкування іншим користувачам, виявляти ініціативу у спілкуванні, вибирати цікаві теми для розмови. Таким чином, ви зможете продемонструвати, що вам дійсно цікаво і необхідне спілкування саме з цією людиною.

Щоб ваш профіль став максимально помітним, можна додати в анкету ще більше фотографій або розмістити власний профіль у ТОП. Крім того, можна підключити соціальні мережі, в яких вже є ваша сторінка: робіть репости свого профілю на сайті знайомств, розповідайте своїм друзям про те, що ви є на даному сайті та готові до спілкування. В результаті, якщо приділити трохи більше уваги розкрутці власного профілю, у вас з’являється шанс отримувати ще більше замовлень, а значить – є можливість заробляти гроші на банальному спілкуванні.

Додаємо якісні фотографіїякісні фотографії Друг на годину

Заробити на спілкуванні 21

З метою зробити позитивне перше враження потрібно додати реальні фотографії, на яких добре видно ваше обличчя. Незважаючи на те, що половина користувачів в Інтернеті готові розпочати листування з людиною без аватарки, наявність фотографій суттєво збільшує ваші шанси стати популярним на сайті знайомств. Не варто забувати популярну приказку «зустрічають по одязі». Адже людині важливо зрозуміти, з ким вона спілкуватиметься, як виглядає користувач по той бік екрану. Таким чином, буде набагато легше створити довірчі та дружні стосунки.

Перед тим, як зробити пару фото, необхідно пам’ятати наступне:

Не бійтеся усміхатися – позитив завжди приваблює позитив.Як фон найкраще вибрати світлі тони, які не відволікатимуть користувачів під час розгляду фотографій.Якщо є можливість, скористайтесь послугами професійного фотографа, який зробить вам пару якісних фотографій у студії чи на вулиці.При цьому не варто додавати надто багато фотографій на сторінку: щонайменше 3-4 штуки, а максимум 10-15 штук. Найкраще дотримуватися так званої «золотої середини» і додати 5-7 фотографій в анкету.

Головні помилки новачків

Якщо ви помітили, що ваш профіль не приносить вам того заробітку, про який ви мріяли, необхідно замислитись та проаналізувати свої дії на даному сайті. Відзначають три найпоширеніші помилки, які можуть «гальмувати» розкрутку профілю, за винятком ймовірності стабільного заробітку:

Заробити на спілкуванні 22

Головні помилки новачків – Самолюбування.  Коли людині необхідне ваше спілкування, розуміння та підтримка, він не готовий годинами вислуховувати про те, який ви класний та різнобічний. Тому, якщо ви не готові співпереживати іншим людям і вміти слухати їх, ця робота не принесе бажаного рівня доходу.

Безграмотність. Багато людей звертають увагу на правильно написані слова, складені фрази та речення. Відсутність розділових знаків і пропущені літери автоматично відштовхуватимуть користувача по той бік монітора комп’ютера.

Мінімальна кількість інформації під час заповнення анкети. Два слова про себе та 0 фотографій в анкеті – такий профіль приречений.Пам’ятайте, що кожна людина шукає друга за інтересами, а тому завжди переглядає її профіль, знаходить спільні теми для розмови.

Чому стати другом на годину – це зручно та вигідно?Така віддалена робота останнім часом стає все більш популярним способом швидкого заробітку в Інтернеті. При цьому вам не доведеться докладати жодних додаткових зусиль.

Чому стати другом на годину – це зручно та вигідно

Бути другом на годину – це кілька важливих переваг:

Заробити на спілкуванні 23

Заповнення анкети та її подальше розміщення на сайті абсолютно безкоштовне – немає платного продовження та інше. Анкета буде доступна на сайті до того моменту, поки ви її самостійно не видалите.Вказані користувачем контактні дані на сторінці будуть доступні виключно для зареєстрованих користувачів.Ви самі собі начальник. Саме ви можете вирішувати, коли потрібно працювати, а коли відпочивати. Крім того, ви самостійно призначаєте ціну та вирішуєте, скільки коштує спілкування з вами.Друг на годину – це відмінне та корисне проведення часу в мережі Інтернет з можливістю стабільного заробітку, який залежить тільки від вас. При цьому сайт базується на максимально простому та зрозумілому пошуку друзів.

Головне – це бажання спілкуватися з людьми, заводити нові знайомства, а отримання доходу є приємним та додатковим бонусом такого часу.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.8 / 5. Всього голосів: 21736

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: