4.9
(983)

Будь яке господарство може принести значні прибутки, якщо запланований профіль виробництва рослинництва чи тваринництва адаптовано до поточного попиту. Однак варто пам’ятати, що започаткування сільськогосподарської діяльності передбачає інвестиції в професійну сільськогосподарську техніку.

Великий асортимент обладнання для тракторів Ви можете подивитись та купити в компанії ArkGroup https://arkgroup.com.ua/

обладнання для тракторів 3

Борони

Передпосівні компактори “Akron” компанії ArkGroup

Конструкція дозволяє обробляти всі види грунтів, виконувати рихлення верхнього шару грунту, рихлення плужної підошви.

обладнання для тракторів 4

Плуг

Плуги зазвичай використовуються в невеликих господарствах, де домінує традиційний спосіб обробки землі – оранка. Це одне з основних пристосувань для обробки грунту. До основних завдань сільськогосподарського плуга відносяться подрібнення, розпушування, перевертання і перемішування ґрунту, тобто найважливіші роботи з підготовки ґрунту до обробітку.

Коли в господарстві складні ґрунтові умови, що вимагають агресивного обробітку, варто зупинити свій вибір на активній (роторній) бороні.

Необхідна сівалка

Восени і навесні сівалка є дуже важливим пристроєм, який відіграє важливу роль у посіві зернових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Особенности использования ниток мулине в рукоделии

Вирощування зернових культур є одним з основних видів діяльності, які виконуються при веденні фермерського господарства. Наявність правильно підібраної сівалки гарантує хороші врожаї, виключаючи помилки в технології вирощування з самого початку посіву. Вибір правильної сівалки залежить від виду культури. У буряків чи ріпаку інші вимоги, а у зернових ще інші. Площа посіву також важлива, що виражається в ширині та місткості сівалки. При невеликому господарстві площею приблизно 10 га вигідно інвестувати в сівалку.

Розкидач для точного внесення добрив

Точний і ефективний розкидач добрив є однією з найважливіших машин на сучасному господарстві. Це запорука високих і рівномірних врожаїв. Щоб розкидач добрив якісно справлявся зі своїми завданнями, його необхідно правильно підібрати до виду культур і правильно використовувати. Правильний вибір розкидача дозволяє точно розподіляти штучні добрива, які підтримують ріст рослин і захищають їх від шкідників.

За способом кріплення пристрою до трактора ми поділяємо розкидачі добрив на:

навісні – встановлюються безпосередньо на трактор за допомогою триточкової навіски;причіпні – мають власну вісь з колесами і під час роботи буксуються трактором.Порада!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Конвеєрні системи для складу: види та особливості

При виборі розкидача слід враховувати наступне: планування і спосіб хвилястості місцевості. Також важливо підібрати розкидач відповідно до тягової здатності вашого трактора.

Правильно вибираючи розкидач добрив, слід звертати увагу не тільки на режим його роботи, а й на місткість бункера. Індивідуальні моделі розкидачів можуть значно відрізнятися в цьому відношенні.

Обприскувач

Сільськогосподарська машина для обприскування, яка використовується під час хімічного захисту та підживлення рослин. Обприскувачі – це техніка, без якої важко уявити ефективне господарство. Використовуються як для внесення рідких добрив, регуляторів росту, так і для внесення гербіцидів і фунгіцидів. Тому їх використовують на кожному етапі розвитку культури.

На ринку є кілька типів сільськогосподарських обприскувачів. До них належать:

Польові обприскувачі (інші сільськогосподарські обприскувачі) – використовуються для удобрення та захисту рослин, які вирощуються на полях. Їх використовують при вирощуванні зернових, буряків, картоплі та багатьох інших рослин.

Більше інформації дивіться на сайті компанії ArkGroup

Наскільки Вам подобається?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як швидко купити чи продати будь що на дошці оголошень УхТи

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 983

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: