4.9
(4868)

При виборі планшета багато хто звертає увагу на виробника, операційну систему, встановлені компоненти, а також тзв. додаткове обладнання. Для аудиторії, що росте, важливо, чи є планшет водонепроникним, чи має він фізичну клавіатуру або екран з високою роздільною здатністю. Важливою є і довговічність виробу. У випадку з корпусом пристрою це можна перевірити дуже легко, адже метал завжди буде кращим за пластик. А екрани? Виявляється, вони також оснащені різноманітними рішеннями, що підвищують їх надійність і привабливість для клієнтів.

Планшет завжди в порядку

Олеофобне покриття – це рішення, що дозволяє зберігати екран планшета у бездоганному стані. Це стандартне рішення для багатьох моделей, хоча виробники часто не згадують про це специфікаціях пристроїв. Олеофоб є тонким покриттям, яке менш шорстке, ніж звичайне скло. Це означає, що у жиру, пилу та іншого бруду менше точок зачеплення, щоб утриматися на поверхні дисплеїв.

  Олеофобне покриття має велике значення для естетики використовуваного нами пристрою. Коли ми витягуємо планшет із жирним екраном, щоб показати щось колезі, це може виявитися неприємним моментом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Чому варто почати кожен день читати новини

Екран більш міцний

 НАле олеофобне покриття захищає не тільки від жиру та пилу. Статистика показує, що планшети, оснащені таким типом шару, набагато стійкіші до механічних пошкоджень, ніж класичні аналоги. Подряпина або тріщина може з’явитися в будь-якому місці корпусу, але коли це відбувається на дисплеї, це заважає нормальному використанню обладнання. Саме тому так багато людей намагаються уникати таких експлуатаційних пошкоджень, переносячи планшети в чохлі або наклеюючи на передні панелі спеціальні захисні плівки тощо. Ідеального захисту не буває, але надтонкий олеофобний шар більш стійкий до подряпин, ніж традиційне скло. У той самий час він дозволяє точно передавати координати дотику, що у сенсорних пристроях має вирішальне значення

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

  Таким чином, використання олеофобного шару важливе для збільшення довговічності та комфорту експлуатації планшета. Тому при заміні дисплейного модуля необхідно вибирати якісні комплектуючі. Наприклад, екран для планшета Lenovo краще замовити тут  https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekran/brand/lenovo. А працездатний дисплей – запорука того, що обладнання прослужить нам довше і не викликатиме запитань під час роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Компанія Kypidom.kr.ua: Професійне оформлення та інноваційні 3D тури нерухомості

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 4868

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: