4.6
(1235)

Флізелінові шпалери – ідеальний вибір для домовласників, які роблять ремонт своїми руками. Нетканий матеріал є сумішшю синтетичних і натуральних волокон, що дозволяє паперу зберігати форму у вологому стані. На відміну від традиційних шпалер, які необхідно наклеювати та бронювати перед поклейкою, флізелінові шпалери можна наклеювати методом наклеювання на стіну. Просто нанесіть пасту на стіну, повісьте та обріжте. Немає необхідності встановлювати великий та громіздкий стіл для склеювання.

Виликий вибір Флізелінових шпалер пропонує компанія “Лео Кераміка”  https://leoceramika.com/ru/

Підготовка стіниФЛІЗЕЛІНОВІ шпалери 2

Перш ніж приступити до встановлення флізеліну, переконайтеся, що ваші стіни належним чином підготовлені. Загрунтована поверхня стіни допоможе при початковій установці шпалер, а також їх видаленні в майбутньому. Для стін, пофарбованих латексною фарбою, ідеально підходить біла ґрунтовка для шпалер на водній основі, яка при висиханні утворює матову тверду поверхню. Це створить міцну поверхню, яка ідеально підходить для нових шпалер. Ґрунтовка також забезпечує підвищене «ковзання», допомагаючи переміщувати та позиціонувати шпалери під час встановлення. Коли настане час робити косметичний ремонт, ґрунтовка дозволить зняти шпалери легше і з меншим пошкодженням стін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Переваги 3D відео анімації для бізнесу

Вибір клею

Вибір відповідного клею для шпалер забезпечить безперебійне укладання флізелінових шпалер. В інструкціях з наклеювання флізелінових шпалер багато виробників рекомендують використовувати або прозору шпалеру для важких умов експлуатації, або заздалегідь змішаний вініловий клей.

Обидва клеї прості у використанні, забезпечують відмінну липкість, хороше ковзання при позиціонуванні та легко змиваються водою. Однак, якщо вам потрібна додаткова допомога у виборі клею для вашого проекту, не соромтеся звертатися до спеціалістів.

Монтаж

Переконайтеся, що стіни чисті і на них немає бруду або жиру, які можуть вплинути на адгезію. Знайдіть хвилинку, щоб спроектувати кімнату та спланувати встановлення. Це допоможе вам визначити, з чого розпочати установку. Висячи, пробирайтеся по кімнаті по одній секції за раз. Клей, нанесений заздалегідь, може висохнути до того, як ви встигнете поклеїти шпалери. Обов’язково ознайомтеся з інструкціями з підвішування виробника для отримання конкретної інформації щодо встановлення.ФЛІЗЕЛІНОВІ шпалери 4
Поради щодо встановлення:
• Використовуйте малярський валик із ворсом 3/8 дюйма, щоб рівномірно нанести клей на стіну.
• Нанесіть додатковий клей на шви або кути, які важко згладити.
• Не забудьте видалити надлишки пасти, поки вона ще волога. Засохлий клей може вимагати більше зусиль для очищення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Розпродаж дутиків жіночих з хутром: теплі та стильні за 395 грн на Fire Moda

Вилучення

Після встановлення та повного висихання флізелінові шпалери можна знімати цілими листами. Пошкодження стіни можна звести до мінімуму або усунути, використовуючи під час встановлення якісну ґрунтовку для шпалер.

Відвідайте сайт “Лео Кераміка” і Ви знайдете багато цікавых шпалер , що можна використати при оздобленні свого житла.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.6 / 5. Всього голосів: 1235

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: