0
(0)

ТОВ «Завод Спіропласт» розпочало свою роботу у 2008 році і на сьогоднішній день представляє собою сучасне виробництво, розроблене відповідно до державних норм і стандартів України, ЄС, а також міжнародних вимог до якості. Продукція заводу успішно зарекомендувала себе на міжнародних ринках.

Виробничі лінії:

  • Лінія виробництва напірних труб
  • Лінія виробництва труб СПІРО

На заводі встановлено найсучасніше екструзійне обладнання з автоматичним контролем процесу виробництва пластикових труб, яке обслуговують висококваліфіковані спеціалісти. Випуск труб здійснюється з поліетилену марки ПЕ-100 і поліпропілену ПП-80.

Асортимент продукції: Завод випускає полімерні труби для мереж водопостачання, водовідведення, газопостачання та теплопостачання діаметрами від 20 до 3000 мм, колодязі зовнішньої каналізації діаметром до 2200 мм для систем різної конструкції, а також резервуари різної конфігурації та функціонального призначення.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Інновації та відмінні риси: Головними відмінностями «Заводу Спіропласт» є унікальні двошарові труби СПІРО та «Protect Crack Resist», а також поліпропіленові труби, які дозволяють створювати найсучасніші системи водопостачання та водовідведення.

Якість та стандарти: Для виробництва продукції використовується високоякісний поліетилен від провідних світових виробників Basell та Sabic. Лабораторія контролю якості заводу унікальна за своїми можливостями та проводить як вхідний контроль сировини, так і приймально-здавальні випробування готової продукції, включаючи визначення міцності, термостабільності, кільцевої жорсткості та стійкості до повільного поширення тріщин.

Місія та стратегія: Місія: Впроваджуючи останні досягнення вітчизняної та зарубіжної науки, забезпечувати найвищу якість сучасних комунальних мереж. Стратегія: Виробляючи сучасну високоякісну продукцію, зайняти лідируючу позицію на ринку виробників полімерних труб і компонентів трубопроводів.

Сертифікація та визнання: Лабораторія ТОВ «Завод Спіропласт» атестована державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. У 2009 році підприємство отримало сертифікат на відповідність системи управління якістю вимогам ISO 9001-2001.

ТОВ «Завод Спіропласт» орієнтоване на задоволення високої потреби вітчизняного ринку в якісних пластикових трубах та комплектуючих виробах, забезпечуючи довгострокове та надійне рішення для різних інфраструктурних проектів.

Наші контакти:

Офіційна сторінка: <a href=”https://spiroplast.com”>https://spiroplast.com</a>
Електронна пошта: [email protected]
Адреса: 61106, Україна, м. Харків, вул. Індустріальна, буд.3 літ «У-1»
Номер телефону: +38 (057) 759-14-59

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: