0
(0)

Пропонуємо дизельний генератор GFE33PLC (Англія) з двигуном Perkins.

Ідеальне рішення для забезпечення вашого будинку або бізнесу безперебійним живленням. Він може використовуватися як основне, так і резервне джерело енергії.

З ним ви можете бути впевнені, що завжди будете мати світло та електрику, коли вони вам потрібні! Висока якість та надійність Британського агрегату забезпечать безпроблемну багаторічну роботу.

Технічні характеристики:

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Двигун Perkins 1103A-33GЕлектрогенератор Leroy-SomerАвтоматичний вимикач 4 полюси ABBПанель керування Deep Sea Electronics DSE7320 Зарядний пристрійПідігрівач двигуна

Частота 50 ГцШвидкість двигуна 1500 об/хв3-фази / 4-полюсиНомінальна потужність 30 кВА / 24 кВтМаксимальна потужність 33 кВА / 26,4 кВтБак на 80 літрів Рівень шуму 64 дБА на відстані 7 метрів (шум типового офісу) Гарантія: 2 роки або 2000 мотогодин, що настане раніше.

Застосування:Досконало підходить для приватних вілл зі сауною та басейном, великих офісів, ресторанів, медичних закладів, магазинів з холодильним обладнанням та кондиціонуванням повітря, невеликих готелів з електрокухнею , автомобільних сервісів , спортивних зон, фітнес-центрів, сценічних заходів, шкіл і дошкільних закладів, ферм та будівництва.

Виконуємо електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Ціна у Львові: 653 тис. гривень. Можлива доставка по Україні

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: