0
(0)

Трансфер по Україні та ЄвропіУкраїна – Європа – УкраїнаТрансфер якому можна довірятиКомфортні та безпечні поїздки по вигідній ціні з України в Європу, з Європи в Україну.

Чому нам довіряють?Фіксована вартістьФіксована ціна за кілометр. Чотири тарифи від 0.6 євро до 1.3 євро за 1 км. в залежності від класу авто. Оплата готівкою при прибутті або онлайн на картку. Безкоштовне бронювання та скасування поїздки. Безкоштовне очікування до 1 години.

Трансфер в аеропортВам не потрібно витрачати час для зустрічі ділових партнерів.Наш водій: зустріне гостя в аеропорті (з табличкою чи без); допоможе з багажем; доставить до місця призначення.

ВчасноЦілодобова та своєчасна подача автомобіля за вказаною адресою. Аналізуємо маршрут та рекомендуємо оптимальний час виїзду для вчасного прибуття.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

КомфортноАвтопарк автомобілів до 5 років. У кожному автомобілі встановлено клімат контроль та зручні сидіння. Перед кожною поїздкою проводиться дезінфекція салону.Наші водії розмовляють українською, російською, польською, англійською мовами!

БезпечноДосвід водіння наших водіїв від 5 років. Подорож згідно правил дорожнього руху тої чи іншої країни проїзду. Безкоштовне дитяче крісло в кожному автомобілі.

Доставимо у будь-яку точку України або Європи

Оплата безготівка/готівка /перерахунок. Працюємо офіційно

+380985254566 вайбер/ватсап /телеграмhttps://car-transfers.com/ru/

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись:
Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2