0
(0)

Компанія “Проейр Захід” спеціалізується в ремонті та діагностиці вакуумних кулачкових (кігтевих) насосів, а саме: Becker, BUSCH та інші закордонні виробники.

Ремонт кулачкових (кігтевих) насосів – тонка вузькоспеціалізована робота, що вимагає високої кваліфікації. Виведення найтонших зазорів, точне балансування та відновлення геометрії потребують досвіду та спеціалізованого обладнання.

Результат ремонту Ви зможете побачити одразу особисто чи на відео – на випробувальних вакуумних стендах нашого підприємства.

У зв’язку з дефіцитом в Україні спеціалізованих підприємств з ремонту пластинчато-роторних насосів, у Львові ми також приймаємо на ремонт насоси з Волині, Закарпаття, Хмельницького, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя та зі всієї України.На всі послуги із ремонту пластинчато-роторних насосів поширюється гарантія, що є найкращим доказом того, що ми підходимо до своєї роботи з максимальною чесністю і відповідальністю! Тому незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з насосами звертайтеся до нас!

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

0688864334

0682900260

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: