0
(0)

Ознайомтеся з Aircond D-12L – інноваційним осушувачем повітря з функцією іонізації, пропонованим відомим брендом AIRCOND. Ця модель, обладнана передовою компресорною технологією, здатна ефективно усувати до 12 літрів надлишкової вологи на день, збагачуючи при цьому повітря цінними негативними іонами. Призначений для використання у просторах розміром від 4 до 35 м², Aircond D-12L забезпечує ідеальний мікроклімат у діапазоні температур від 5 до 35°C.

Завдяки Aircond D-12L ви зможете забути про неприємності, пов’язані з пліснявою та грибком, захистити поверхні від корозії, а також зберегти ваші меблі та елементи інтер’єру в бездоганному стані. Ключовою перевагою є також ефективність моделі у прискоренні процесу сушіння одягу після прання.

Вибираючи Aircond D-12L, ви інвестуєте в чистоту повітря, комфорт та здоров’я вашої родини!

Технічні характеристики включають:

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Тип осушувача: КомпресорнийЕфективність: 12 літрів на добуЦиркуляція повітря: 120 куб. метрів за годинуДіапазон температур: 5-35°CРегулювання вологості: 30-70% RHОптимальна площа приміщення: до 35 м²Максимальна споживана потужність: 190ВтМінімальний рівень шуму: 38 дБОб’єм бака для води: 2,5 літраТермін гарантії: 36 місяцівСтан товару: Новий з гарантієюКлючові особливості:

Режим “Комфорт” для оптимального мікрокліматуСпеціальний режим для сушіння одягуВстановлення бажаного рівня вологостіНалаштування швидкості вентилятораТаймер для зручного керуванняЗахист управлінської панеліАвтоматичне відключення при заповненні резервуара для водиФункція антизамерзання для використання в холодних умовах.

Телефони:

(097) 586 81 58(099) 389 94 49(032) 290 32 18

осушувач повітря побутовий, осушувач повітря maxton, осушувач повітря промисловий, осушувач повітря для квартири, осушувач повітря львів, осушувач повітря тернопіль, осушитель воздуха, осушитель воздуха купить, осушитель воздуха купить киев, осушитель воздуха купить харьков, купить осушители воздуха в украине, осушители воздуха для квартир, осушитель воздуха для дома, цена осушителя воздуха, купить осушитель воздуха для дома, осушитель воздуха для квартир

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: