0
(0)

Онлайн-консультація таролога (детальніше на сайті, який вказаний у моєму профілі) – з питань ворожіння на картах на майбутнє, особисте життя, фінанси і бізнес, здоров’я, кармічні події, негатив, передбачення кризисних подій, застереження відомим українським (і поза межами України) практикуючим езотериком Еліною Вангель.  Послуги надаються тільки по 100% передплаті і ціни на послуги різні (детальніше при особистому зверненні). Крім ворожіння і ворожіння на пару на відносини у мене ще є такі послуги як Ворожіння-Діагностика, Ворожіння-Діагностика-Консультація, Діагностика-Консультація і нова послуга (Розклад на одне питання). Онлайн-консультація знахаря, народного цілителя з питань зняття негативних деструктивних програм засобами народної медицини і православного цілительства. Тлумачення снів,  розшифрування знаків долі, таємничих та незрозумілих подій. Езотерична психологія і прогнозувальна езотерика. Індивідуальна натальна карта (астрологічний прогноз) по даті народження, індивідуальний нумерологічний прогноз по імені і даті народження. Онлайн-консультація біоенергетика, парапсихолога, езотерика – з питань екстрасенсорики, езотерики, біоенергетики – порушення в енергетичному полі, енергетичні прив’язки, витік енергії, розбалансування на чакрах, пробої в аурі, підселенці-сутності, одержимість, хвороби пов’язані з порушенням енергетичного балансу. Онлайн консультація натуропата з питань оздоровлення за допомогою натуральних засобів, лікування і профілактики захворювань методами нетрадиційної медицини.  Онлайн консультація хіроманта – з питань ворожіння і передбачення по лініям на долоні руки (долонях рук).
Діагностика порчі, організму, деструктивних, енергетичних програм. Дуже великий, багаторічний досвід, величезна кількість клієнтів, серед яких були іноземці, відомі люди і люди прості з усіх регіонів України. Досвід роботи: 35 років.
Допоможу подолати депресію (якщо, звісно, вона не останньої стадії, коли людина вже на межі самогубства). Не надаю допомогу в пошуках шахраїв, злодіїв, військовослужбовців, інших людей, речей і прикрас, не супроводжую судові процеси і відкриті кримінальні справи, не шукаю скарби, не допомогаю в азартних іграх, в інвестиціях, не лікую онкологію, ВІЛ (СНІД), алкоголізм та наркоманію, туберкульоз, шизофренію, інші важкі психічні розлади тощо. Приворотами, присушками, гармонізацією стосунків, викликами, оморочками і тому подібне не займаюся, але можу навчити їх робити вас.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись:
Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2