0
(0)

Ми, ремонтно-будівельна компанія, яка з 2010 року проводить свою діяльність на ринку України. Ми організовуємо ремонт житлових, комерційних та інших приміщень, який включає в себе: проектування, дизайн, розведення мереж, проведення всіх необхідних монтажних та оздоблювальних робіт.

Шукаємо бригади з 2-х, 3-х або більше майстрів з ремонтно-будівельних робіт для співпраці на постійній основі в місті Запоріжжя.Чому з нами вигідно співпрацювати:Немає фіксації вашого заробітку, все залежить тільки від вас.Робота в компанії, що стрімко розвивається, тому багато об’ємних та крутих об’єктів.Постійна робота протягом всього року без сезонності.Допомога з швидкого підбору людей, якщо у вас нестача.Організовуємо для вас максимально комфортні умови роботи.Весь документообіг та розрахунки беремо на себе.

Для проходження співбесіди, просимо Вас заповнити форму-опитування.Посилання на форму:https://forms.gle/FJrMzrhHd3aZYnjv8

Вимоги:Відповідальність, із вмінням та бажанням якісно виконувати роботу.Проживання в місті Запоріжжя або поблизу.Відсутність шкідливих звичок.Вміння слухати та виконувати поставлені задачі.Досвід роботи в даній сфері.Вміння планувати свою роботу.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Умови роботи:Робочий графік з 8.30 до 17.30.Забезпечимо необхідними інструментами та обладнанням для комфортної роботи.Стабільна та своєчасна оплата праці.Заробітна плата — договірна оплата праці (обговорюється на співбесіді).

Бажаєте заробляти та розвиватись з надійними роботодавцями тоді звертайтесь з 09:00 до 18:00 в мессенджерах Telegram https://T.me/irina_20197, Viber або за телефоном 095- 60−19−255 Ірина.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: