4.9
(1730)

Курси англійської та польської мови

За сучасними ефективними методами в добре злагодженій групі рівного рівня. Це те, чого ми навчаємо в ENGLISH TOP! Ми також організовуємо мовні курси Хмельницький завдяки нашому партнерству з English Top . Завдяки використаним сучасним методам навчання наші курси виправдовують очікування клієнтів, які дбають про ефективне вивчення іноземної мови. Це можливо, наприклад через безпосередній контакт з викладачем та носієм мови.

Заняття в групі

У English Top ми виділяємо аж 9 рівнів просування, які дозволяють відбирати їх учасників у відповідні групи. Ми проводимо заняття українською та іноземною мовою. Ми організовуємо мовні курси в English Top. Вони прагнуть досягти ідеальної вільності розмови іноземною мовою. Кваліфікована команда викладачів зосереджена насамперед на практичній стороні занять, що дозволить швидше та ефективніше оволодіти мовою, дозволяючи вільно та вільно спілкуватися в різноманітних життєвих та ділових ситуаціях. Важливо, що ми дозволяємо заняття в невеликих і комфортних групах максимум з 12 осіб.Курси англійської Хмельницький 21

Індивідуальні заняття

Ми також пропонуємо індивідуальні заняття, а також для організованих груп.

Вивчення англійської та польської мови в English Top – ефективно та якісно!

Курси англійської та польської мови в Хмельницькому , які ми пропонуємо, адресовані людям будь-якого віку – навчаються та працюють. Сучасні методи навчання, які використовуються в нашій мовній школі , гарантують швидке засвоєння слів, що призводить до можливості вільної розмови з викладачем вже після кількох уроків. Як наслідок, після проходження курсу людина зможе вільно спілкуватися з будь-яким колегою та другом з іншої країни. Можливості, які пропонує наша мовна школа в Хмельницькому, зроблять вас ще більш впевненими на роботі та в школі.

Вільне мовлення стане в нагоді під час співбесіди або залучення нових іноземних клієнтів. Крім того, вміння вільно говоритияка мова буде ідеальною для повсякденного життя – напр. подорожуючи та заводячи нових друзів. Під час занять ми використовуємо Authentic Direct & Multi-Teacher System, засновану на оригінальних прямих методах: Direct Language Lab і Callan Method. Ми мобілізуємо кожного учасника на активну розмову з викладачем, а також враховуємо систему повторень, що впливає на краще засвоєння та запам’ятовування нових знань.

Дякуємо за надсилання нам електронних листів. Всі листи, які приходять до нас, уважно читаються. Ми із задоволенням відповідаємо на всі запитання, адже ми дбаємо про ваше задоволення. Відповідь на запит буде надіслана протягом 24 годин із секретаріату центру. Якщо ви не задоволені відповіддю, будь ласка, зв’яжіться безпосередньо з офісом правління English Top.

 

 

 

 

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Всього голосів: 1730

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись:
Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2