0
(0)

Безкоштовно для дітей!👗🧵 Приєднуйтесь до нашого захоплюючого дитячого гуртка шиття та моделювання одягу! 👗🧵

Чи мріє ваша дитина про кар’єру в модній індустрії? Чи хоче вона створювати свої унікальні моделі одягу? Тоді наш гурток – саме те, що потрібно!

У нас ваша дитина зможе:

🌟 Навчитися шити та моделювати одяг за власними дизайнами.🌟 Відкрити для себе світ тканин, фурнітури та аксесуарів.🌟 Розвинути творчість, уяву та навички ручної праці.🌟 Отримати можливість представити свої роботи на модних показах та виставках.🌟 Знайти нових друзів з подібними інтересами.

Наш гурток проводиться професійними викладачами з багаторічним досвідом у сфері моди. Ми забезпечуємо всі необхідні матеріали та обладнання для комфортної роботи.

Не втрачайте часу і долучайтеся до нашого дитячого гуртка шиття та моделювання одягу! Реєстрація вже відкрита, кількість місць обмежена.

Для отримання додаткової інформації та реєстрації звертайтеся за телефоном: 0662562546 або за адресою: вул. Івана Франка, 54 (код на дверях 2), вівторок 15:00-20:00, середа та четвер 15:30-20:00. Вік дітей 7-16 років. Будемо раді бачити вашу дитину серед наших талановитих учасників! 🌈🎉

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: