0
(0)

MetallDreamUA – виробляємо денники! Єдина фірма виробник в Україні MetallDreamUA , що має власне виробництво даної продукції. У нас Ви можете купити денники для коней власного виробництва всіляких конструкцій і дизайну! Ми починали з примітиву, зараз робимо краще іноземних виробників! Нам є з чим порівнювати! У нас індивідуальний підхід і перед виготовленням ми виїжджаємо на заміри, якщо нам не надали потрібні розміри або самостійно їх зробити складно. Ми вміємо виготовляти денники для коней навіть за фотографіями, надісланими нам нашими Замовниками.  Виготовимо денники за вашими ескізами або кресленнями. Ми виробляємо денники різних моделей і модифікацій, вписуючись у наявний простір стайні. Наші конструкції легкі в збірці і при цьому їх складно поламати навіть потужному жеребцю. Вони надійні та міцні в експлуатації. У кожному виробі продумано можливість заміни дошки в разі її поломки від удару копитом, але зазвичай це виключено, завдяки використанню шпунтованого стінового бруса товщиною 46 мм. Дерев’яна частина денника стає монолітним дерев’яним щитом. Від гниття і вогню дерево захищається антибактеріальним вогнезахисним просоченням. Металоконструкції захищаємо від корозії полімерним порошковим напиленням або гарячим оцинкуванням, що надійніше і довговічніше, але дорожче. Виготовлення денників потрібно довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям MetallDreamUA, які не тільки втілять Вашу мрію в реальність, а й виконають монтаж. Справжні денники в Україні бувають тільки виробництва MetallDreamUA.

 Приклади робіт на сайті! Денники для коней MetallDreamUA в Україні купити можна тільки у нас. В іншому випадку це або жахливий самороб, що загрожує травмуванням і навіть смертю улюбленця, або перекуп з-за кордону, що дорожче в десятки разів.

Крім денників ми виготовляємо й інше обладнання для стаєнь: манежі тренінгу (кінноспортивні манежі), бочки для тренінгу, огорожі левад, манежів, падок, годівниці, кронштейни попон.

Ми є вітчизняними виробниками, а не перекупниками, і вартість нашого обладнання не залежить від зростання Євро. Якість – вища, а вартість дешевша! 

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: