0
(0)

Цей внутрішній модемний модуль спеціально розроблений для серії контролерів Datakom D-XXX MK2. І може використовуватися для дистанційного моніторингу та контролю бездротового генератора.

Пристрій має перевагу в тому, що він має внутрішнє живлення і повністю сумісний з пристроєм. Він не вимагає ніякої спеціальної настройки.

Магнітна антена 1800/1900 МГц разом із 2-метровим кабелем постачається з внутрішнім модулем модему. Антену призначено для розміщення поза панеллю генераторної установки для найкращого прийому сигналу.

Для повної роботи модулю потрібна SIM-карта з підтримкою GPRS. SIM-карти голосового типу зазвичай не працюють належним чином.

Переезд сайта Друг на час на Мейби топ 1  Дприм 3$ за регистрацию на сайте знакомств Мейби топ 2

Будь ласка, зверніться до Посібника з конфігурації GSM-модему для отримання додаткової інформації.

Чотиридіапазонний модуль GSM/GPRS 850/900/1800/1900 МГц. GPRS мультислотовий клас 12/12 Мобільна станція GPRS класу B Відповідає фазі GSM 2/2+. – Клас 4 (2 Вт при 850/900 МГц) – Клас 1 (1 Вт @ 1800/1900 МГц)

Функціональність: веб-клієнт, SMTP, Modbus TCP/IP (клієнт), SMS, електронна поштаДіапазон робочих температур: -40°C до +85°CШвидкість передачі даних: Макс. 85,6 кбіт/с (завантаження), 42,8 кбіт/с (завантаження)Тип SIM-карти: зовнішня SIM 3 В/1,8 В, увімкнено GPRSАнтена: чотиридіапазонна, магнітна, з кабелем 2 мСертифікати модулів: CE, FCC, ROHS, GCF, REACH

ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕННЯ ЧЕРЕЗ GSMПристрій автоматично визначає географічне положення через мережу GSM. Для цього не потрібні налаштування.

Ця функція особливо корисна для віддаленого моніторингу, коли контролер автоматично з’явиться в його геопозиції або для мобільних генераторних установок.Хоча контролер також підтримує визначення місцезнаходження GPS для більш точного позиціонування, місцезнаходження на основі GSM є безкоштовним, доступним скрізь, навіть там, де сигнал GPS недоступний.

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Всього голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: