5
(3461)

Для забезпечення якісного звучання електрогітари необхідно використовувати відповідний за характеристиками й властивостями комбопідсилювач. Саме залежно від типу комбіка залежить те, як буде звучати електрогітара і чи зможе гітарист стовідсотково проявити свою віртуозність гри й майстерність. Далі розберімося в чому різниця між комбопідсилювачами  різних видів, а також який краще вибрати

Види комбопідсилювачів

Залежно від вподобань до звучання гітаристи обирають комбопідсилювачі різних типів: лампові, транзисторні, гібридні чи модельовані. Аби дізнатися більше технічних параметрів й вибрати комбопідсилювач для електрогітари спробуйте тут на сайті великого магазину, в асортименті якого є різне звукове обладнання надійних виробників, яких обирають професійні музиканти.

Якщо ви перейдете в магазин музичних інструментів “Паті на Хаті”, зверніть увагу на те, що існують різні види комбіків, тому важливо уважно читати опис, аби підібрати відповідний варіант, враховуючи бажану потужність, гучність та інші фактори.

Обираючи між комбопідсилювачами різних типів, зверніть увагу на такі:

  • Лампові відомі своїм теплим насиченим звучанням та природним овердрайвом. Такі моделі зазвичай дорожчі, потребують умілого професійного налаштування, тому їх зазвичай обирають профі для концертних виступів чи звукозапису.
  • Транзисторні підсилювачі легші й дешевші, але звучання відрізняється менш насиченим овердрайвом.
  • Гібридні підсилювачі поєднують властивості лампових і транзисторних моделей, що дозволяє за умови збереження високої потужності зберегти бажану теплоту звука.
  • Модельовані підсилювачі оснащені цифровими технологіями, що пропонують багато варіантів звукових ефектів, але цифрове звучання менш автентичне.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Хостинг, VPS чи віртуальний світ: Деталі, переваги та особливості

Залежно від потреб і наявного бюджету можна обрати якісний комбік, який відповідатиме вашим потребам. Далі пропонуємо кілька порад щодо вибору підсилювача.

Базові поради з вибору

Перш за все важливо визначитися з потужністю комбіка залежно від того, де планується його використання і з якою метою:

  • для домашньої практики достатньо підсилювача 5-20 Вт, аби не турбувати сусідів;
  • для репетицій і невеликих виступів 20-50 Вт – достатній запас гучності та відмінна якість;
  • для студійного звукозапису та великих сценічних виступів потрібний підсилювач понад 50 Вт.

При виборі комбіка важливо також звертати увагу на додаткові вбудовані ефекти, як то реверберація, хорус, ділей. Якщо ці функції вбудовані в підсилювач, відпадає потреба окремо купувати педалі ефектів. Петлі ефектів дозволяють додавати ефекти між підсилювачем і передпідсилювачем, що може бути корисним для часових чи модуляційних ефектів.

Підбір комбопідсилювача вимагає уваги до багатьох деталей з урахуванням індивідуальних потреб гітариста або групи. Визначайте найбільш відповідний до ваших потреб тип підсилювача, необхідну потужність, а також наявність додаткових функцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Особенности черного металлопроката и его выбора

Наскільки Вам подобається?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Всього голосів: 3461

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Поділитись: